Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes így elmondani? (bunkó...

Érdemes így elmondani? (bunkó megjegyzéseket nem kérek)

Figyelt kérdés

Érdemes úgy elmondani édesanyámnak (szüleim elváltak már rég, kb 6 éve) hogy homoszexuális vagyok, ha anyám a "b*zi" szót használja a melegek megjelölésére, ha szerinte ez nem normális dolog?


Azért kérdezem mert szerintem ez örökké nem titkolható, 1 év és elkerülök egyetemre albérletbe (reményeim szerint), de nagyon félnék hogy mit válaszolna rá. Arra meg semmi szükségem hogy elráncigáljon pszichológushoz meg stb.


Mit tanácsoltok? Mert tény hogy örökké nem titkolható. Amúgy nem sejt semmit ebben biztos vagyok.


BUNKÓK KÍMÉLJENEK !!!!!


18/F


2011. aug. 13. 21:23
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Mit tegyek?:S Érdemes elmondani hogy legalább ne kelljen titkolni (azt is amikor albiba vok) vagy egyáltalán nem éri meg?:S
2011. aug. 13. 21:24
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egyelőre ne mond el. Majd ha már önálló életed lesz.
2011. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem várj még.Majd ha lesz egy párod, akiben megbízhatsz, akkor mond meg, mert ha rossz lesz a fogadtatás, legalább legyen veled valaki.
2011. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
62%
Azért hozd fel a témát, puhatolóz. Találj ki valakiről egy sztorit és mellesleg kérdezd meg, hogy ha te meleg lennél, eltudna el fogadni?
2011. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
45%

biztos vagy benne hogy az vagy?.

bocs ha hülye kérdés de még csak 18 éves vagy lehet ez csak egy átmenet az életedben

én is éreztem azt egyszer hogy szerelmes vagyok egy lányba aztán elmúlt..ettől még nem éreztem magam leszbinek.

szerintem légy őszinte

bár anyukád ilyen hozzáállásával félő hogy ki is tagad

vagy magát okolja hogy mit rontott el a nevelésed terén hogy a fiúkra buksz.

pedig tuti elráncigálna vmi agydokihoz ..

soha nem tetszettek a lányok?.

nekem ez olyan érdekes !

17/L

2011. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%
mivel örökérvényű titkok nincsenek, sőt egyszer lesz egy párod is, akivel talán, leéled az életed, így el kell mondanod. itt csak a mikor a kérdés. ha te úgy érzed, hogy ennek most jött el az ideje, akkor most. A legrosszabb ami történhet, hogy egy ideig nem beszéltek. Aztán úgyis jön a békülés és megbékülés, egy anya nem tud örökké haragudni a fiára. Nagyon sok sikert ehhez a kemény lépéshez és sok boldogságot a hazugság nélküli élethez!
2011. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
95%
figyelj figyelj figyelj. ne ugorj egyből fejest a mélyvízbe. igazat adok az egyik előttem szólónak, először puhatolózz. egyébként én abszolút elfogadó vagyok a melegekkel kapcsolatban, mégis szoktam a b*zi szót használni rájuk, valamiért véletlenül néha ez jön a számra, sajnos átvehettem másoktól, vagy ki tudja. biztos vagy benne, hogy anyukád elítéli őket? puhatolózz, és egyszer majd mondd el neki, de tényleg csak akkor, ha 100% biztos vagy bene, hogy el fogja fogadni és nem küld el otthon, vagy ha igen, akkor lesz hova menned és el tudod tartani magad.
2011. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
78%

Én biszex vagyok, elmondtam a szüleimnek, szerintem azt hitték, csak viccelek. Azóta nem igazán beszélünk a témáról, bár kb két havonta találkozom az anyukámmal, az apámmal már nincs kapcsolatom más okból kifolyólag, szóval nem is lenne rá alkalom. Én mindezt úgy mertem bevallani, hogy anno jó volt a kapcsolatom velük és szinte mindent elmondhattam. Ha úgy érzed, megnehezítené az anyukád a helyzetedet, ha megtudná, ne mondd el. Elég ezt neked is feldolgozni, megélni, na nem mintha valami rossz dologról lenne szó, csak nekem legalábbis fura volt. Ha jövőre elköltözök albérletbe, könnyebb lesz, kevesebbet kell otthon lenned, akkor esetleg elmondanám, de az utolsó otthon töltött évemet nem tenném tönkre azzal, hogy kitegyem magam az anyám rosszallásának. De te tudod, milyen a kapcsolatotok és tényleg elítéli-e a melegeket. Mert egy b.zizás azért még nem feltétlen jelenti ezt.

22/L

2011. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
45%
szerintem mondd el. Válalld fel magad. Aztán majd lesz valami...
2011. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
83%

Nem te választottad meg hogy melyik nemhez vonzódj és ha ezt anyukád nem tudja megérteni akkor nem igazán tudsz vele mit csinálni.Nem tudom.. én sem mernék így az anyám elé állni de muszáj valamikor.De szerintem akkor kéne amikor elköltözöl.Gondolom így nem sokáig szeretnél édesanyáddal élni.

Nekem semmi bajom a melegekkel.Sőt tisztelem is őket hogy ki mernek állni az azonos nemű párjukkal.Szorítok neked hogy minden rendben menjen.

2011. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!