Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám miért nem szereti a...

Az anyám miért nem szereti a barátomat?

Figyelt kérdés

Már fél éve együtt vagyunk, állandóan kibeszélni, megpróbál minket szétválasztani, rühelli...viszont a tesóm barátja szent, őt szereti, együtt esznek, együtt vásárolnak (ott van a tesóm is). Hozzánk meg ki sem jön, ha eljön ide a barátom. Kezdem azt érezni, hogy a tesóm barátja is már többre van értékelve ebben a családban, mint én. Hozzám nem jön ki, amikor eszek, velem alig beszél. És amikor megmondom neki ezt, akkor még én vagyok a buta, ostoba, h ilyeneket merek feltételezni és akkor megint jön a barátommal, hogy amióta vele vagyok, megváltoztam...Mit tegyek? Ez nekem olyan rossz :( Amit vesz nekem a barátom, az szar, gagyi, nem ér semmit. Viszont, amit a tesómnak vesz a barátja, hát az aranyat ér. Azt sem lehet mondani, hogy a barátom tett valamit, ami miatt rühelli a képét, mert nem tett.

19 éves lány


2011. márc. 17. 15:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálam is. Az én anyám sem szereti a barátomat. Csak az én anyámnak agybaja is van. Mert egyszer nagyon kedves velem is, barátommal is, képes lenne órákon át csak beszélni és mesélni, máskor meg elhord minket mindenféle sz*rnak!! Milyen szép lenne már ha mi is így viselkednénk vele nem? :) 4 év alatt már barátom is kiismerte, és ő is tudja, hogy anyám egyszerűen nem normális... Lelkibeteg vagy tudja a fene, de engem már nem is érdekel mibaja, nem tudok vele semmit megbeszélni. Nekem is van egy tesóm, bezzeg ő szent, ő csinálhat bármit. vagyis olyan sok mindent nem csinál, csak számítógépezik egész nap meg haverokkal szórakozik. Semmilyen házimunkában nem segít be. Apám persze ki van akadva a gyerektől. Neked sincs más megoldásod, amit lehet költözz el. amíg pedig otthon kell élned, addig próbáld meg elviselni. Én is csak azt tudom mondani hogy az ilyen szülő minek vállal gyereket?
2011. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
szívesen elköltöznék, de hova? és miből fizetném? a barátom is a szüleinél lakik, oda meg nem akarok menni... :/
2011. márc. 20. 09:18
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam is ez a helyzet volt egésszen eddig,mert már meguntam és májusban lelépek itthonról!Az a baj hogy nálam mindegyik barátnőmnél ez volt és 3 komoly kapcsolatom volt már,ez már a 4. és rájöttem hogy nem bennem volt a hiba és nem is a barátnőimbe,hanem az anyám akart szétválasztani,ami sikerült is neki.Vagyis bennem volt a hiba hogy hagytam hogy ezt művelje velem és nem tettem már meg elöbb ezt a lépést!Az hogy te elköltözől otthonról egy másik városban azzal csak neki teszel jót,hiszen a barátod akkor szakíttana valad ahogy mondtad és ezzel anyukád már el is érte a célját!De viszont ott van megint csak az,hogy ha ezért szakíttana veled,akkor ő vajon mennyire gondolja komolyan ezt a kapcsolatot,mert ha ő ezért szakíttana,akkor megkérdőjelezem hogy mennyire szeret?!A barátod nem tudna ott tanulni vagy dolgozni ahova költözni szeretnél?Mert akkor ketten eltudnátok menni albérletben esetleg,suli mellett te is tudál vállalni 4 órás munkát,plussz ha jól tanulsz,akkor esetleg valami ösztöndíjat is kapnál!De ezt neked kell tudnod hogy mi fontosabb neked,az anyukád a barátod vagy a suli!Tudom nem könnyü döntés,de elöbb utobb el kell indulnod a saját utadon és én azt mondom jobb elöbb mint késöbb,amig benned van a mehetnék,addig menjél!

Mindenre van megoldás csak akarni kell!

Azt nem értem ha a barátod annyira szeret,akkor miért nem akar elmenni veled,vagy miért akar akkor szakíttani ha elmész másik városban??Ha annyira szeretne akkor nem hozna ilyen kellemetlen helyzetben és nem állittana ilyen nehéz döntések elé,mert ezzel most az anyukád az iskola és a barátod között őrlödsz!

2011. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!