Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátomat, meg is volt már az első alkalom, sőt a második is. Szereti az orált. De én nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval nem mondta, eddig csak kétszer voltunk együtt, mostanában (4 hónapja vagyunk együtt). Tudom, hogy szeretné (mondta, hogy volt már ilyen tapasztalata és élvezi), de ugy látszik nem mer megkérni. Én ennek örülök is (igen, ilyen gonosz vagyok), mert ilyet még sose csináltam, de már számítok rá, hogy hamarosan kibukik belőle hogy mi a vágya. Hogy készüljek fel erre lelkileg? Tényleg szeretem őt, de valahogy nem megy, hogy a számba vegyem... De megtenném neki, de félek, hogy rosszul leszek, még csak az kellene hogy ott helyben kidobjam a taccsot.
2011. júl. 14. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
nem leszel. a lényeg hogy a fogaddal ne érj hozzá és ne dugd le a torkodon
2011. júl. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha igazán szereted akkor a kukiját még jobban fogod imádni:D és attól, hogy a szádba veszed nem leszel rosszul, ha csak tényleg nem büdös vagy valami.(de gondolom tán rendesen fürdik:D) szóval szerintem majd próbáld meg, esetleg olvass utána, hogy egy kis elméleti tudást szerezz az akció elött, de mindenképp próbáld ki, ő is imádni fogja biztos:P
2011. júl. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
39%
én is így vagyok vele ha nem akarod akkor ne csináld ha szeret megérti.
2011. júl. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:O 15évesek vagytok vagy mivan?? egy normális kapcsolat alapja a szex, aminek szintén része az orál is..adok kapok..egyszer ugyis elkezditek nyugi:D
2011. júl. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Okééééj, akkor fordítsuk meg. Mit szólnál, ha a barátod írna ide?


"Nagyon szeretem a barátnőmet! Ő szereti az orált, de én nem. Mit tegyek?


Persze nem mondta ( pedig én tudom, hogy nagyon szereti és baromira élvezné ha csinálnám neki ), mert úgy tűnik egy kicsit félénk és nem mer megkérni. Ennek nagyon örülök, legalább meg sem kell próbálnom. De úgy rettegek, hogy hamarosan kimondja, hogy nyaljam ki. Hogy készüljek fel erre? Lehet csak megpuszilom a combját és már sugárban fogok hányni, és akkor még a puncijához nem is nyúltam :(


Mit tegyek, hogy ne hányjak a barátnőm puncijától?



Csak értelmes válaszokat kérek!!!!

2011. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!