Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz olyan bonbont ajándékozni...

Gáz olyan bonbont ajándékozni ami 1 hónapon belül lejár?

Figyelt kérdés
Egyáltalán csokiknál van jelentősége mikor jár le? Kifehéredig a csoki vagy hogy nyilvánul meg ha lejár?
2011. márc. 17. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem gaz, ha meg van 1 honap. Lejartat ajandekozni lenne gaz. Az kb. olyan benyomast kelthet, ha megnezik, mintha szemetet adnal.
2011. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

hát olyat is láttam már amiben nyüvecskék voltak, vagy megkeményedett, vagy kifehéredett


inkább vegyél 1 újat ha nem vagy biztos, hogy megfelelően volt-e tárolva :)

2011. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

hát ha egy hónapon belül lejár akkor még valószínű jó lesz mikor megbontja. :) amúgy én soha nem szoktam megnézni a lejárati időt a csokiknál bonbonoknál :D

ha már nagyon régi a csoki akkor befehéredik, de ritkán láttam olyat és valószínű valami rosszabb csoki volt.

2011. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

A kifehéredés az apróbb gond, attól még ugyanolyan ehető, csak csúnya :)


Bonbonoknál a töltelék is változhat, összeszárad, szivárog, pl. horpadt, kiszáradt konyakmeggy és hasonlók.

2011. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

:D ne milyen jókat kapok :)


[link]


[link]

2011. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22:15 szerintem a szuperjó csoki is fehéredhet a tárolási körülményektől függően, az csak a kakaóvaj kiválását jelzi
2011. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Ha nagy csokiimádó az illető, akkor úgyis rögtön felfalja, ha meg nem, akkor ha egy hónapon belül nem eszi meg, akkor később se fogja.
2011. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Fú a link az durva... Akkor inkább megeszem én ezt a bonbont és veszek újat...:)
2011. márc. 17. 22:26
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csináljak... Nem szeretném magam kellemetlen helyzetbe hozni, ha véletlenül már most sem a legcsábítóbb a bonbon:S
2011. márc. 17. 22:28
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

azért tettem a linket, mert meg voltam győződve, hogy nem fogja elhinni majdnem senki, de sajnos van ilyen


én nem ajándékba kaptam, hanem nálam öregedett meg a nyüves bonbonom (nem az volt mint a linkeken), nem volt lejárva csak majdnem-majdnem s gondoltam megeszem mielőtt ki kellene dobni :)) 2 hónapig rá se néztem csokira

2011. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!