Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnátok ilyen helyzet...

Mire gondolnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Facebookon van ez a badooo...lehet ismerkedni is.

Regisztráltam egy pár napja.

A látogatóim között, ott volt a volt élettársam is..annyit kell tudni, hogy nem valami szépen váltak szét az útjaink, ő most lett vőlegény..

ezért nem is értettem mit keres egy ismerkedős oldalon...de mindegy..

épp fönn volt, gondoltam rá kérdek mi érdekli, hogy megnézett.De nem is számítottam rá, nem gondoltam,hogy válaszolni fog..

erre írta, hogy ha én őt megnéztem, ő is vissza engem, mert neki azt írta ki hogy én csevegni szeretnék vele...

de én még csak azt sem tudtam, hogy ő ott fönn van...

mindegy is...

Kicsit beszélgettünk, én is kérdeztem ő is...

sehol nincs az ismerőseim között.A jelenlegi élettársának még az is gondot okozott, hogy a lányom ismerősnek jelölte, és ő elfogadta azt.(nem az apja)ő volt az a bizonyos harmadik..

Kérdeztem tőle, hogy ha jelölöm, elfogadja e azt...nem válaszolt, én meg utána már kiléptem.eddig még nem igazolt vissza, (nem is fog) no, hát nem fogok kardomba dőlni... :P

Erre tegnap látom, hogy az élettársa ismerősnek jelölt...mondja a lányom, hogy őt is...

hát, meglepődtem rendesen...

Nem fogok vissza igazolni neki, minek??

No, a konkrét kérdésem az lenne, ti mire gondolnátok ebben az esetben.

Milyen ember lehet az aki nem mer(?) vissza igazolni valakinek, mert a jelenlegi párjának nem tetszik?

Tudom, én ismerem....vagy(már) nem...


2011. márc. 20. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ebből egy kukkot sem értek.
2011. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a fenébe, ami elmúlt elmúlt s kész.. nincs azzal semmi gond ha valaki nem jelol vissza, lehet, hogy nem akar, s az is lehet, hogy a menyasszonyát nem akarja bántani, elvégre titeket lezárt ügynek tekint
2011. márc. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most az új élettárs volt a harmadik vagy a lányod? :D


Amúgy mit foglalkozol ilyen jelölgetésekkel? Tizenéveseknek való szerintem.

2011. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én volt párom se volt hajlandó visszaigazolni egy másik közösségi oldalon, olyan kifogással, hogy kevesebb esélye lenne egy csajnál... szerintem ez elég szánalmas és gyerekes dolog
2011. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mintha túlságosan lekötne facebook és hasonlók, de akit ismerek, annak visszajelölök, akár ex vagy új barátnő. Ha látványosan megtagadom a visszajelzést, az azt jelenti, utálom őt, megbántott, vagyis hogy még mindig forrongok magamban a múlt dolgai miatt, féltékeny vagyok, stb. Nem alacsonyítom le magam arra a szintre, hogy örömködjenek a nyomoromon.. inkább gondolják azt, már el is felejtettem az esetet. Túlléptem..
2011. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!