Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnatok a srac helyebe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnatok a srac helyebe ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy bulin kettesben setaltam egy sraccal, amikor meglatott az a fiu, aki tetszik. Majd ra 2 orara egy masik sraccal beszelgettem, csapott autoval egy kort, mikor visszajott, akkor mar 3 sraccal dumaltam.
2011. aug. 31. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Ez most így szemember 1-sejére 1 matek példa?
2011. aug. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 MákosLajos ***** válasza:
hát hogy veled sem fog kezdeni semmit soha az életben :D
2011. aug. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát...hogy kikéne baszni a srácokkal, és felszedni előlük a csajt, gyorsba megfektetni, aztán mondani nekik hogy srácok ami az enyém az a tiétek is, ami a tiétek...nos...az nekem már megvolt.
2011. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amugy ennek a csajnak en is udvarolgattam, de nem nagyon hagyta.
2011. aug. 31. 08:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit sántít nekem.

Buliban beszélgettél egy sráccal, mikor meglátott az a fiú aki tetszik, majd beszélgettél mással is, csapott autóval egy kört(itt arra a srácra gondolsz aki tetszik?), mikor visszajött már 3 sráccal dumáltál.

És az a csaj tetszik neked is?

Miféle csaj? A kérdésedben csak fiúkról van szó.

Vagy csak én nem értem?

2011. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ma 09:00 vagyok.

Vagyis bocsi, udvarolgattál neki.

Akkor most srác tetszik, vagy csaj, mert nem mindegy.

2011. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem udvarolgatott az a srac, aki elment kocsival, majd visszajott. Bocs, meg reggel van! Nem ezen a bulin, hanem par honappal ezelott, es mikod elment elottunk a kocsival mindig bamult minket. Nem tudom, ferfi szemmel mire gondolhatott.
2011. aug. 31. 09:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Azt hiszem most már értem.

Szóval van egy srác aki udvarolgatott neked. De te közben beszélgettél egy buliban más srácokkal és most arra vagy kíváncsi, hogy mit gondolhat?


Szerintem vagy azt, hogy könnyűvérű vagy, vagy pedig azt, hogy emberközpontú.

2011. aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Béca ***** válasza:
Szerintem ez nem egy szimpla matek példa , mint ahogy azt az első válaszoló gondolta. Ez már geometria felső fokon. Ugyanis van benne kör, és van benne időtartam is.
2012. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
XDDDDDDDDDDD teljesen átláthatatlan az egész
2017. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!