Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok? Rosszul...

Hogy reagálnátok? Rosszul esne vagy csak én lihegem túl?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel úgymond együtt vagyunk. Már 1-2 hete tervezte hogy a hétvégén(most szombat, 19-e) csinál egy házibulit, aztán elmegy a társaság egy közeli diszkóba bulizni. Teljesen fel volt pörögve, várta a bulit. Kijelentette, hogy ne csináljak erre a napra programot, nagyon szeretné, hogy elmenjek, még péntek este is megerősítette ezt telefonban. Mondtam neki, hogy persze, megyek. Aztán tegnap délután írta, hogy lehet nem lesz bulija, mert a barátja csajának az anyja cinkel valamin, így meg a barát se megy a nőci nélkül. A másik páros, aki ment volna azok meg pihennek otthon. De az a barát, akinek a csaja miatt "maradt el" a buli, áthívta őt magához iszogatni kettesben, aztán majd lehet mennek bulizni. Elköszönt tőlem msnen, majd el is ment. Olyan rosszul esett, hogy megbeszéltük, hogy nála iszogatunk, aztán meg buli, végül semmi, otthon ültem és unatkoztam. De csak ma láttam meg a bulifotóknál, hogy a barátja nője(akinek az anjya állítólag problémázott), illetve a másik barát csaja(akik meg otthon pihennek) ott pózolnak egy harmadik csajjal abban a diszkóban, ahova mentünk volna.(Egyértelműen a fiúk is ott voltak, de ők utálnak fotózkodni) :( Vagyis mégiscsak mindenki elment, kivéve én. De ha ennyire nem akarták, akkor miért nem volt velem őszinte? Vagy mondta volna, hogy nem férek a kocsiba vagy ilyesmi, de ez olyan rosszul esik... Pláne hogy ő hívott engem az első perctől fogva, nem is én hívattam meg magam. Ezek után az sem lepne meg ha nem is a barátnál lettek volna a buli előtt, hanem nála volt a kis összejövetel.:( Szerintetek most hogy kellene nála reagálnom? Ti mit mondanátok neki? Letámadni vagy hárpiáskodni sem akarom, de szeretném, hogy tudja, nem vagyok hülye. :(
2011. márc. 20. 11:52
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Módosítom: már konkrétan őket fiúkat is megtaláltam a képeken, szóval tuti ott voltak.
2011. márc. 20. 11:56
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
Hát én tuti nem beszélnék ele,és akkor rájönni,hogy tudod a dolgot.
2011. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
*vele,rájönne
2011. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen beszéld meg ezt a barátoddal. Semmiképp ne köntörfalazz, szerintem az se baj, ha kicsit indulatos vagy (mármint erőn felül finomkodni nem kell), hiszen a fene akarná evvel a tudattal folytatni ezt a kapcsolatot, hogy ennyire őszintétlen és sunyi. Még ha valami haveri társaság tolt ki volna így veled, de hát ez a srác a párod!? Milyen ember az ilyen?
2011. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Mondd meg nyugodtan neki, hogy láttad a fényképeket, és azt is milyen jól érezték magukat nélküled, és hogy többet ne hívjon ilyen bulikba, mert úgy sem szívesen mentél volna vele/velük/.
2011. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle,hogy mégis mi volt ez...
2011. márc. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ezt egyátalán nem lihegd túl...


Ha nem vagytok olyan erős kapcsolatban még, akkor sem szabadott volna ezt tennie...

2011. márc. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Hát én se látnék a pipától! Nem tennék semmit, mikor legközelebb beszélnénk, említeném, hogy láttam a fotókat, nagyon jól érezték magukat a lefújt bulin - és letenném. Egyébként MSN-en alapból tiltólistára tenném vagy amint ő írna nekem, egyből foglaltra váltanék.
2011. márc. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen oldalon láttad a képeket, ha van rá lehetőséged írj egy kedves kommentet. De olyan nyugisan, pl. hogy "Látom jó volt a buli, remélem jól éreztétek magatokat nélkülem! :-)) vagy ilyesmi
2011. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Nem liheged túl, ez nagyon nagy féregség. Egyértelmű (nek látszik), hogy valamiképp tőled akartak megszabadulni, talán megbánta, hogy meghívott.

Tedd neki szóvá tök ártatlanul, hogy láttad a képeket a buliról, és biztos jó volt, és teljesen nyugodtan jegyezd meg, hogy érdekes, neked azt mondta, nem megy senki bulizni. És megkérdezheted, mi volt ezzel a célja. A higgadt kérdőre vonás a legcélszerűbb. Így azt látja, hogy nem vagy kiakadva, de átlátsz a dolgokon. Kíváncsi vagyok, mit mond, légyszi, írd majd meg.

Ja, és persze add a tudtára, hogy nem tartasz igényt a jövőben a meghívásaira.

2011. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!