Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen apa? Mit tegyek,...

Miért ilyen apa? Mit tegyek, hogy ne így viselkedjen?

Figyelt kérdés

A szüleim 6 éves koromban elváltak(apa összejött egy másik nővel) ,de nagyon jó volt utána is a kapcsolatunk,sokat voltam nála.De amikor az a nő szült neki egy gyereket,teljesen megváltozott...Alig visz el valahova,hozzájuk sem megyek valami gyakran,gyerektartást nem tudom,hány hónapja nem fizet.Amikor anya szóvá tette neki,hogy már kéne fizetnie,akkor azt mondta,hogy szerinte anyának nincs szüksége arra a pénzre,nem éhezünk,jól élünk(anya új férje ügyvéd).Anya nem is azért akarja azt a pénzt,mert nem tudjuk kifizetni a számlákat,hanem mert azt apának fizetnie kell,nem?!:O

Mit tegyek,hogy velem is foglalkozzon?

14/L


2011. márc. 20. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt már nem is a gyerektartással van a gond (bár törvény szerint kellene fizetnie), hanem azzal van a baj, hogy te érzed magad elhanyagolva. Mond el neki mit érzel! Másképp nem fogja megtudni. Beszélgetni, beszélgetni...én probléma esetén ennek vagyok a híve.
2011. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez elég csúnya dolog az apád részéről.Gyerektartást mindenféleképpen kell fizetnie,ha gazdagok vagytok ha nem.De ezt anyukád mostani férje,feltehetőleg jobban vágja,ha ügyvéd.
2011. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő már akart valami izét is tenni a bankszámlájára,ami automatikusan leemeli róla a gyerektartást minden hónapban,de anya akkor attól fél,hogy még kevesebbet fog velem foglalkozni :S
2011. márc. 22. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszélj apukáddal, mondd meg neki mit érzel, lehet hogy csak a picúr miatt nem ér rá most, mert segít. Vagy valami más magyarázattal tud szolgálni.
2011. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát a gyerek már nem olyan kicsi,5 éves.
2011. márc. 22. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj neki egy levelet. Írd meg: Apa, nagyon hiányzol! Apa I miss you! Apa szólj hozzám!
2011. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!