Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne viselkedjen...

Mit tegyek hogy ne viselkedjen így?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem barátnőmet de mostanában annyira idegesítően viselkedik. Van barátja, párszor kint voltam velük. De akkor mindig le vagyok sz*rva.. néha hozzám szólnak de egyébként csak vagyok, ha meg nem megyek ki ,mindig úgy érzem h egy kicsit megsértődik. Amikor mondtam neki h nem annyira bírom azt a társaságot, akkor annyit mondott h a másik társaság( akikkel én szeretek lenni) meg őt nem bírja.. holott erről szó sincs semmi bajuk vele. Meg úgy érzem mintha fel akarna azzal vágni hogy nekik több pénzük van mint nekünk. Állandóan azt mondja h na anyumék ma is motoroznak, meg ide mennek, oda mennek. Meg ha menni kell valahova és nem szeretne abba a cipőjébe menni ami van neki, rögtön hívja az anyját h új cipő kell és már mennek is.. persze direkt előttem hívja. mindig :S Meg ha valaki tetszik nekem, akkor mindig odamegy hozzá beszélget vele , úgy tesz mint ha nekem intézné a dolgot , közbe meg nevetgélnek meg ilyenek.. miért ilyen? tényleg szeretem meg minden, de rosszul esik hogy ilyen lett.. úgy megváltozott :S mit tegyek hogy ne csinálja ezeket?

14/L


2010. jún. 6. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Szia! Miért ne csinálja azokat? Az ő élete amibe beleszólni csak felelősséggel, irányítani meg nem lehet. Cipőt miért ne vegyen az anyuja? Nekem is van millió. Ha a srác bejön neked akkor lépj, ne várd, hogy más megoldja neked ezt.

Szerintem kamaszkori badarságról van szó. Ha szereted akkor elfogadod őt így is. :)

2010. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Több mint 8 éve jóba vagyunk, 2-3 éve vagyunk úgy mondd legjobb barátnők.

Nem én kérem meg intézze el nekem a fiús ügyet, ő mondja hogy odamegy, ha nem akarom akkor is.

Persze nem akarom megmondani hogy mit csináljon, de én tényleg annyit mindent megtettem hogy neki jobb legyen, ő meg alig tesz értem valamit. Régen annyira megbíztam benne, mindent elmondtam neki, mostanában is tartunk ilyen estéket hogy elmondjuk egymásnak néhány titkunkat, erre én kezdtem, aztán ő azt mondta hogy nincs neki most olyan titka amit elmondana, amit elég nehezen hiszek el..

2010. jún. 6. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az ilyen nem is barátnő :S. Nekem van egy barátnőm de úgy érzem, hogy mindig lenéz valamiért. Ha nekem anya nem enged meg valamit akkor az van h milyen egy szär vagyok mert neki megengedték...arról meg nem tehetek hogy ő anyuci, apuci kicsi lánya és minden meg van neki engedve. Szerintem próbálj vele beszélni vagy ne figyelj rá...vagy csak célozgass.

13/L

2010. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :) hát lassan már én is így érzek..
2010. jún. 7. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!