Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek? Gyors...

Szerintetek elmenjek? Gyors válasz kénne:S

Figyelt kérdés

Szóval volt életem első szerelme akivel 4évet jártam.Mindennél jobban szerettem,de még komolytalan volt folyton megcsalt.Végül én szakitottam.Akkoriba vágtam magam,meg majdnem kórházba kerültem mert nem ettem,úgy kivoltam miatta,meg akartam halni.(még én is szinte "gyerek" voltam)Évekig tartott kiheverni.

Azóta ő megváltozott volt egy többéves komoly kapcsolata és nekem is van lassan 3éve.Szerelmes vagyok a barátomba,mindenbe mérföldekre ráver az exre,nagyon jó vele,viszont mostanába megváltozott csomószor bunkó velem,eléggé magam alatt vagyok.

Szóval az exemnek most kiderült,hogy véget ért a többéves kapcsolata és találkozni szeretne velem,hogy beszélgessünk kicsit.Amikor elkezdtünk beszélni nagyon durva volt,egyből kivert a viz,majd kiugrik a szivem úgy dobog és még most is remegek.Nem értem miért érzem ezt,pedig már a mostani barátomba vagyok szerelmes.

Most elmenjek?ma este lenne a tali.Ha a barátom megtudná kiakadna.Viszont ő meg olyan s.zemét velem,pedig állitólag szeret és komolyan tervezzük.A barátnőim szerint menjek el,azért,hogy most tisztába legyek ezzel az érzéssel,mit érzek még iránta,meg olyan jó lenne beszégetni valakivel.

Viszont mi van ha még mindig szeretem,én nem akarom vele újrakezdeni,annyiszor megbántott és tényleg szeretem a barátom.

Szerintetek mit tegyek,elmenjek vagy ne ?


2011. márc. 20. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagyban függ attól hány éves vagy?!
2011. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem menj el, de ne úgy készülj, mintha randevúra mennél. Üljetek be egy nyilvános helyre, és ott beszélgessetek, ne egy eldugott helyen. Ha a barátod számonkérne, mondd meg neki, hogy barátok vagytok, és megbeszélni valótok akadt.
2011. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szemét veled akkor miért szereted? Én elmennék. Változtatok mindketten, még lehet belőle valami.
2011. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha Te is szeretnél vele találkozni, beszélgetni menj el! Azzal nem veszítesz semmit. Szerintem az első szerelemnél mindig ilyen reakciók jönnek ki, akkor is ha már nem vagy belé szerelmes :) Teljesen úgysem tudod elfelejteni. De vigyázz a barátod meg ne tudja, nehogy ebből legyen problémád! Vele meg próbáld megbeszélni, hogy nem esik jól neked ahogy beszél veled, stb. Sok sikert :)
2011. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem mész el, akkor örök életedben bánni fogod. Menj el, beszélgess vele.
2011. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Ha igazàn szereted a mostani baràtodat, akkor ne menj el.Inkàbb tisztàzd vele, hogy miért durva mostanàban veled.

Aki régen bunkó volt veled, az most is az lesz, mert rà tudott venni, hogy ujrakezd vele.

A döntés a te kezedben van.

2011. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
menj el vele,nem nagyon bánhatod meg szerintem...vagyis nem jobban mintha nem mentél volna el.Szóval azt akarom ezzel mondani,hogyha nem mész el akk.jobban bánnád mintha elmentél volna és csalódás lett volna.Mert nem tudod h. mi is történne.
2011. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben elmennék egy harmadik pasihoz, igy tisztábban látnám az első kettőt.

Még az sem kizárt hogy egy negyedik lesz ebböl ahogy olvasgatom :-)

2011. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem menj.
2011. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én, ha a helyedben lennék elmennék, de csak úgy, ha a barátom is tudja és beleegyezik. De tudni kell, hogy én vele tervezek mindent, nem bántanám meg egy ilyennel. Ha arra kérne ne menjek, nem mennék biztosan.

23L

2011. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!