Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIt tegyek ha nincs kiút? (lent)

MIt tegyek ha nincs kiút? (lent)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,lány,és 3 tesómmal lakok egy szobába.(ebből 2 bátyám).Nem bírok senkit meghívni annyira szégyenlem.Fiúkkal sem merek barátkozni rendesen...mit tegyek??úgy érzem belehalok
2011. márc. 20. 17:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%

Bírj ki még egy évet, keress munkát, és húzz el otthonról.

Nem kell ilyen marhaságokba belehalni.

A fiúkkal meg nyugodtan barátkozz, legfeljebb majd náluk...khm... barátkoztok.

2011. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%

örülj, hogy van hol laknod.

a fiúkkal a parkban vagy egy kávézóban is lehet beszélgetni, nem muszáj mindenkit áthívni magadhoz.


ha majd komolyabbra fordul, akkor a fiúnál is meg lehet ejteni a "randit".


szerinted akik a szüleikkel laknak egy szobába, vagy koleszon azoknak milyen a helyzete? kb ugyanilyen. oda se vihetik a párjukat. oldd meg valahogy, pár év múlva meg majd elköltözöl.

2011. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Képzeld el, a tesóid pedig veled kénytelenek egy szobában lakni, mégsem akarnak meghalni. Talán meg kellene tőlük kérdezni, hogy ők ezt hogyan oldják meg.
2011. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%

Van otthonod, es nagyon sokan elnek hasonlo kornyezetben es ez igy termeszetes.

Baratkozni nyugodtan tudsz, hiszen ennek semmi koze az otthonhoz pl.!

2011. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%
Mekkora f*szok vagytok Istenem!!! Azt ne mondjátok, hogy 2011-ben normális ha 4-en laknak egy szobában vegyesen!!! Se tanulni se pihenni nem tudnak normálisan. Akik ide írtak mindnek külön szobája van/volt!!
2011. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
akkor a tesóidnak sincs senkijük? : O
2011. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
ennyi begyepesedett ember itt...
2011. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

begyepesedettek vagyunk, csak mert azt hangsúlyozzuk, h értékelje azt a keveset is, amije van?


tény, volt külön szobám, mivel egyke vagyok. de ismerek jónéhány embert, aki a tesójával lakik egy szobába, vagy negyedmagával koleszon. ott is tudnak tanulni meg pihenni az emberek, különben csak 1 ágyas szobák lennének, nem?


a könyvtárba is el tud menni, ha tanulni akar. a tesóival meg meg tudja beszélni, hogy hagyják egymást pihenni.


talán ha sírás helyett a megoldáson gondolkodnának az emberek, akkor nem lenne ennyi mondvacsinált probléma...

2011. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

Én megértelek, nem lehet könnyű. Sajnos, tényleg vannak még a tiédnél is rosszabb helyzetben élő gyerekek, de nem tudom, most miért ezzel hozakodnak elő sokan...

Én is úgy nőttem fel, hogy nem vihettem haza se barátod, se barátnőt, mert nem volt egy nyugodt hely a lakásban, ahol fél órát beszélgethettünk volna.

Erre tényleg az a megoldás, hogy minél hamarabb megpróbálsz magadnak jobb körülményeket teremteni.

De a szüleidet ne okold, nekik még nehezebb...

2011. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
gondolom így könnyű h mind normális körülmények között felnőttetek fel és nem bírjátok elképzelni h milyen emberetelen is ez.a koli egész más csak lányok vagy csak fiúk.
2011. márc. 20. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!