Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tanácsot adhatnék a...

Milyen tanácsot adhatnék a húgomnak? 16 éves és pozitív lett a terhességi tesztje.18/L

Figyelt kérdés

Kiszakadt nekik a gumi és nem volt pénze 72 órás tablettára, itthon meg nem mert szólni, hogy kellenne. Még nekem se mondta meg pedig mindent meg szoktunk beszélni és adtam volna neki pénzt is.

Ma mondta el nekem, hogy mi pénteken csinált tesztet ami pozitív lett és nem mer anyuék szemébe nézni.

Szerintem még éretlen egy baba felneveléséhez, ezért azt tanácsoltam vetesse el a babát. Megigértem, hogy mindenben támogatom. Mondtam, hogy ott leszek, amikor elmondja anyuéknak, de nem én fogom velük közölni a rossz hírt. Ezen kívül még mit tudnék neki mondani?


2011. márc. 20. 20:09
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ha nem meri elmondani, inkább szólhatnál te.. Persze úgy, hogy ott van veled. Leültetitek a szülőket, és.. hajrá.. :S
2011. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
80%
Én azt mondanám a hugomnak, hogy csalódtam benne, hogy nem szólt, mikor mindent meg tudunk beszélni. Meg persze azt is, amit te is leírtál: hogy mellette leszek. De én nem rejteném véka alá azt a véleményemet sem, hogy nagy hülyeséget csinált, azért mert nem MERT szólni (legalább neked). Ez nem játék. Ha nemi életet él, akkor legyen annyi esze, hogy ha baleset történik, legalább a nővérével beszélje meg. Elkerülhette volna a terhességet, az abortuszt, vagy a gyerek megtartását (ha úgy dönt).
2011. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 Tinker Bell ***** válasza:
59%

Valóban nagyon fiatal ahhoz, hogy babázzon, de nem dönthetsz helyette! Neki kell eldönteni, hogy megtartja vagy elveteti a babát! Neki és a párjának!


Nehéz lesz a szülőknek elmondani, de minél előbb meg kell tenni, mert nekik joguk van tudni róla!


Te csak annyit tudsz tenni, hogy bármit is választ, támogatod a döntésében.

2011. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
19%

Hát felvilágosíthatnád arról, hogy mi vár rá.


Arról, hogy bele fog pusztulni a fájdalomba egy hétig plusz 50%, hogy nem lehet gyereke az abortusz után.


Szóval max még egy ilyen dobása van ha valaha gyereket akar, mert aztán meddő lesz örök életére.


Továbbá.


Hamár nemi életet él, vegyen 72 órás tablettát VÉSZHELYZET ESETÉRE!!!



Legutolsó sorban pedig, csináltasson egy HPV szűrést is hamár úgyis orvoshoz kell mennie, ki tudja hogy nem e kapta el a genitális herpeszt ami idővel okozhat méhnyakrákot.

2011. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
88%
A szülőknek mielőbb elkell mondani. De a babát ne tartsa meg,hacsak a szülők vagy te nem akarod nevelni! Sem ő,sem a párja nem érett még a gyereknevelésre. Csak a gyereknek lenne rossz,ha megszületne úgy,hogy nem tudnak rendesen gondoskodni róla.
2011. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
36%

ma 20:14



Hatalmasat tévedsz.



16 éves, kiskorú.


A Szülők a gondviselők, és a felelősök a tetteiért.


A Szülők döntenek jogilag, nem a gyerek.

2011. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2011. márc. 20. 20:20
 8/47 anonim ***** válasza:
97%
A 20.18 rémeket lát! Nem vagyok én sem az abortusz híve,de nagyon kevés az esély arra,hogy meddő legyen utána. Ismerek több nőt is,akiknek több abortusza volt,és még sem lett meddő. Méhnyakrákot pedig ettől nem fog kapni.
2011. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
35%
én megkérdezném tőle,hogy 16 évesen a tanulás helyett mért szexuális életet él. szégyellje magát. ezt gondolom.
2011. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
57%

ma 20:18


és a többiek, ez nem így megy, hogy ha megtartja meg ha ő úgy dönt.


Egy terhesség baromi nagy felelősség, előtte általában kivizsgálják a férfit és a nőt is , hoyg egyáltalán alkalmasak e, ez a családtervezés.


Ki tudja a lány is egészséges-e nincsenek e rejtett rizikófaktorok, bele is halhat a szülésbe a babával együtt.

2011. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!