Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatnék fél éves fordulór...

Mit adhatnék fél éves fordulóra a barátomnak?

Figyelt kérdés

most 7végén ünnepeljük a fél évet, bár nem nagy idő, de nekünk fontos.18éves vagyok ő20.

Ma este elvisz vacsizni, és mondta h ad valamit azthiszem egy lapot amin megvallja a szerelmét és amit felolvas nekem:) De fogalmam sincs mit adhatnék neki, ami aranyos nem nagy dolog de nem is dedós


2011. szept. 23. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fél üveg brandy-t.
2011. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy tárgyat ami neked fontos
2011. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mert ha adja ezt a vallomást vagy kitudja mit, akkor ő nem üres kézzel jön, ezért szeretnék neki apróságot adni:) ami aranyos de nem dedós...és mégiscsak emlék.
2011. szept. 23. 09:27
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Eleve dedós dolog ezeket az évfordulókat ünnepelni. Esetleg majd a házassági évfordulót. De fél évet minek?
2011. szept. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
mi egy jó kis közös vacsifőzéssel, meg egy szexxel ünnepeltük! :D
2011. szept. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

utolsó szerintem mindenki maga lát bele a saját kapcsolatába és mindenki eltudja dönteni neki melyik időszak való ünneplésre....számunkra ez most különleges...bizonyos okok miatt. és ennyi

másnak az 5év az , vagy az 1év. nekünk pedig ez

2011. szept. 23. 09:29
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Adj neki egy ölelést és egy puszit. A férfiak nem igénylik az évfordulókat, sőt, egyenesen herótuk van tőle. Mindig elfelejtik (persze nem az udvarlás alatt) és kész gáz, amikor a párjuk egyszer csak ok nélkül durcás, és nem beszél. Aztán kiderül, hogy egy évforduló van a háttérben. Szóval, ha jót akarsz a barátodnak, ne kreálj évfordulókat. :)
2011. szept. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sem rajongok az évfordulókért, szerintem főzz vagy süss neki valami különlegeset, az bőven elég.
2011. szept. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Esetleg ha van közös fotótok tedd bele egy szép keretbe,ha van kézügyességed magad is készítheted a képkeretet,vagy ha több fotó is van,akkor csinálhatnál neki ilyen diavetítés félét a fotóitokkal,alávágva valami romantikus zenével.Ezt dvd-re is megcsinálhatod és odaadhatod neki.Vagy amikor vacsi előtt elmegy érted,mondd neki,hogy van egy kis meglepid és mutasd meg neki.

Más most hirtelen nem jut eszembe,de egy féléves évfordulóra szerintem ennyi bőven elég lenne és még romantikus is,valamint sokkal többet ér,mint valami bóvli plüssállat vagy hasonló ócskaság,amitől a pasikat egyébként is kirázza a hideg.

2011. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
csoki f.szt
2011. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!