Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyám egész nap nem hagy a...

Ha anyám egész nap nem hagy a géphez ülni, miért zavarja, ha este egy kicsivel tovább fent maradok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Mert, úgy-e, aludni szükséges. Nem tudnál kiegyezni vele, hogy mondjuk minden páratlan órában tiéd, páros órában övé a gép? Vagy valami hasonló módon. Vagy neki pénzkereső munkaeszköz? Viszont lehet, hogy neked a tanuláshoz is kellene. Próbálj kedves és tisztességes módon beszélni vele. Szóval, mintha nem ellenségek lennétek, hanem családtagok.
2011. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért, mert a suli miatt korán kell kelned.
2011. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem írod, hány éves vagy, pedig lényeges kérdés, mert abból derül ki, hogy anyukád nevelési céllal nem engedi, hogy a gép előtt töltsd a napod, vagy egyszerűen ő szeretne ott ülni.
2011. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na igen,mert pl. én a lányomat(25)azért szoktam elzavarni,hogy már én is odaférjek egy félórára.
2011. márc. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megoldódott a probléma, csak egy kicsit dühös voltam.

Elnézést azoktól akiknek az idejét raboltam.

2011. márc. 21. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!