Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy megkeseredett vénlány...

Egy megkeseredett vénlány leszek ha továbbra is ilyen maradok?

Figyelt kérdés
Még soha sem volt kapcsolatom, semmilyen. Volt, hogy leszólítottak az utcán pasik, de kezdjük ott hogy nem tetszettek, a másik meg hogy utcán ismerkedni nem szimpatikus nekem. Bulizni nem járok el mert nincsenek barátnőim akikkel elmenjek (gimis koromban voltam párszor, de az volt a bulizás hogy ők vonaglottak egymáson meg kellették magukat, mindenki őket akarta befűzni és ettől elment a kedvem). Már nem járok el sehova csak bevásárolni meg ilyenek. A sulival most végeztem, nincs még munkahelyem. Félek, hogy egy savanyú vénlány leszek.
2011. aug. 16. 17:12
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Amúgyis elégedetlen vagyok magammal, talán ezért is nem megyek inkább sehova. Úgy érzem én nem vagyok elég jó senkinek, vagy ha valakinek megtetszem, akkor az majd csak valamilyen defektes ember lesz.


Nem tudom más hogyan csinálja. Olyannal jönnek össze aki bejön nekik, akiért oda vannak/voltak. Hogyan érik el? (Nem feltétlenül külsőségekre gondolok, de azért először az számít)

2011. aug. 16. 17:16
 2/28 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
:) Engem is ez érdekelt egyből!
2011. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ja bocsi: 22 vagyok.
2011. aug. 16. 17:18
 5/28 cherry. ***** válasza:
Ugyan már, még előtted az élet !!
2011. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem jársz sehova, hogy gondolod az ismerkedést?
2011. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%

Van egy barátnőm. 24 éves, és életében nem volt még pasija.

Ne akard görcsösen, az nem segít. Viszont öltözz mindig nagyon csinosan, és mosolyogj sokat!

2011. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 cherry. ***** válasza:
100%
Miért vagy elégedetlen magaddal? Tegyél ellene, változtass magadon! Legyél optimista, bízzál önmagadban és jó kisugárzásod lesz! Hidd el, előbb-utóbb össze fog jönni Neked is ! Sok szerencsét! :-)
2011. aug. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz barátokat, kezdj ez sportolni. Sokan a hobbijukon keresztül ismerkednek. Legyen pozitív a kisugárzásod, mosolyogj, légy magabiztos. És nem utolsó sorban mindig légy ápolt. Ezalatt nem a 6 kiló vakolatot értem, meg a plasztikázást. Hidd el te is megtalálod majd az igazit, légy türelmes, és nem akard görcsösen...
2011. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nézd! Eröltetni semmi esetre sem kell! De azért annyira magasra nem éri meg tenni a mércét, mert akkor tényleg az lesz, amitől félsz! Másrészről pedig lehet aki neked 10-ből 10 pontos, az ugyanezt mondja Rád, hogy nem tetszel neki! Gondolom Neked sem esne rosszul, ha azért a belsődre is kíváncsi lenne! Szóval Te se ítélj elsőre, nem kell egyből a herceget várni!
2011. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!