Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon jó barátnőmet csalja a...

Nagyon jó barátnőmet csalja a párja. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Most készülnek eljegyezni egymást és a pasi lebukott előttem. Két éve vannak együtt, sokat vitáznak, de azért boldogok. Félek, ha elmondom, én leszek a sz*rkavaró, ha a csaj megbocsájt neki / volt már rá példa/, ha viszont nem teszem meg, lehet belerohan egy értelmetlen házasságba, akkor meg azért leszek hibás, mert nem szóltam. Ti mit tennétek?
2009. febr. 23. 15:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkeppen szolnek neki, mindent elmondanek, hiszen ha jo baratnom, akkor szeretem, es akit szeretek, annak jot akarok. Ugye nem akarod, hogy olyan pasival kosse ossze az eletet, aki agyba-fobe csalja. Es beszeld le errol a ffi-rol a baratnodet, mondd meg neki, ne eljegyzesre gondoljon, hanem arra, hogy minel elobb szakitson vele, es keressen olyan baratot aki szereti, es megbecsuli, nem csalja meg. Ne engedd, hogy eljegyzesre keruljon a sor, hidd el a baratnod halas lesz meg neked ezert!!!
2009. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de már történt hasonló a kapcsoltuk elején, akkor a pasi kimagyarázta a csaj neki hitt és én voltam a szemét pletykafészek, aki mindent elhisz. Legszívesebben nem szólnék bele az egészbe, na de mégis....
2009. febr. 23. 15:26
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor nem elmondani kell, hanem (ha nem akarsz csendben várni) "véletlenül" olyan helyen járkálni, akkor, hogy maga lássa a pasit.

És innentől már az ő dolguk, hogy mit tesznek, az is, ha szétmennek, és az is, ha nem.

2009. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha konkrétan tényleg tudsz egy szitut produkálni ahol elkapható a fickó akkor igen. DE lehet a barátnödnek ez a kapcsolat úgy is kell hogy a srác csalja , mert ugye sok nö úgy éli leéletét hogy nem vesz tudomást ami elötte történik, mert nem akarja.

Kérdezd meg töle mit tenne ha kiderülne, szereti-e annyira hogy ezen szemethunyjon vagy egyböl kitenné a szürét. Aztán ennek a válasz alapján dönts. De persze hogy a párjának fog hinni mert neki akar. Ne herrgeld a párja ellen csak próbáld a bogarat a fülébe ültetni.

2009. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

NEM szólnék neki. Semmiképpen, és pont azért nem, mert jó barátnőm.

1) Rossz az (általában) aki a rossz hírt hozza. Ez emberi gyarlóság, nem szabad haragudni érte- de tény.

2) Nem tudhatod, hogy -amint ezt előttem már írták- a bnődnek így is kell-e a srác.


Viszont arról megkérdezném a barátnőmet, hogy mennyire fontos neki a hűség, és vajon egy-egy megbotlást megbocsájthatónak tart-e.

Ha azt mondja, nem, akkor sem vágnám az arcába direktben, hogy mit láttam. Nem célozgatnék, nem utalnék rá.

Viszont mindent elkövetnék, hogy "véletlenül" jó helyen, jó időben legyen a barátnőm- és ő buktathassa le a srácot.

Semmi egyebet nem tennék.

2009. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Én a helyedben elmondanám a lánynak és ne érdekeljen, hogy mit gondolnak, neked lelkiismeretfurdalásod nem lehet, mert a helyes dolgot tetted és nem hagytad, hogy a lányt becsapja. A részedről ezzel megteszed, amit csak tudsz. Azt, hogy a barátnőd ezt hogy értékeli nem lehet tudni, de ha nem hisz neked, akkor valószínűleg nem olyan jó barátnőd. Jobb, ha most mennek szét, mintha már válni kellene. Egyébként nincs semmi bizonyítékod, amivel lebuktathatnád? Ha beszélsz a barátnőddel, úgy kellene neki tálalnod, hogy mikor beszél a pasijával az belebukjon a saját hazugságába, tehát ne azt mondja neki, hogy "tudom, hogy megcsalsz", hanem tegyen valamilyen utalást, amiből kiderül az igazság.
2009. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó vagyok: az a legegyszerűbb, ha hallgatsz, mert így megóvhatod a barátságotokat, de mi a fontosabb neked? Mert én inkább elmondanám az igazat, minthogy egy ilyen titkot kelljen őriznem és csak azért ne mondjam el, mert akkor én leszek a rossz. Akinek meg megcsalás után kell a pasi, az szimplán nem normális és megérdemli a sorsát, már bocsánat.
2009. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Én beszélnék a pasival.

Megkérdezném miért csalja meg és ezek után mérlegelnék, hogy elmondjam-e barátnőmnek. Vagyis szerintem nem én mondanám el, hanem a pasival mondatnám el. Ha meg nem szereti és azért csalja meg akkor ne merje eljegyezni, hanem szakítson vele.


Én nő létemre mindenképpen a pasival beszélnék ebben az esetben.

2009. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem mondd el neki, figyelmeztesd a baratnodet. De, ha o ennek ellenere is hozzamegy ehhez a fiuhoz, akkor nincs mit tenned. O fog szenvedni, nem te. Te csak tanulhatsz ebbol a rossz kapcsolatbol.

Ez nem normalis, de ha a baratnod inkabb homokba dugja a fejet, akkor sajat maganak koszonheti a tovabbi veszekedeseket, es megalazasokat. Az ilyen no megerdemli a sorsat, nem kell sajnalni.

De figyelmeztesd, mondd meg neki, hogy kesobb ne panaszkodjon majd.

2009. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Érthető a dilemmád.

Én a 16:31-es válaszolóval értek a leginkább egyet, mondja el a pasi, ne Te kényszerülj beleavatkozni az életükbe. Jogos, hogy kellemetlen helyzetben érzed magad, hiszen a barátnődről van szó, de valóban, ha ők kibékülnek (mert valószínű, hogy a vőlegényéhez érzelmileg közelebb áll), akkor Te leszel a sz*arkavaró.

Én már estem bele abba a hibába, hogy elmondtam a barátnőmnek hasonló dolgot, de nagyon megbántam.

2009. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!