Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja ezt egy férfi?

Figyelt kérdés

Szeret engem, féltékeny sem vagyok, de idegesítően viselkedik.

1. Alaposan megnézi az embereket, tetőtől-talpig végigmér mindenkit, férfit, nőt és gyereket.

2. Ő a legtökéletesebb, állandóan nézegeti magát a tükőrben és meg is van magával elégedve.:)))

3. Egész nap filmeket nézegetne, amiket megnéz 10-20-szor is.

4. Azt vallja, minden embert szeret ezért mindenkivel meg is beszéli a problémákat.


Ez mi? Kisebbségi komplexus?


2011. márc. 21. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg fura, de ha mindenkit megnéz, biztos, hogy nem a libidójának kell a látvány. Önimádó is inkább legyen, mint önbizalomhiányos. Legalább kiegyensúlyozott.
2011. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
és minimum egy kép aminek kint kéne lennie...
2011. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem értem a viselkedését, de tartok tőle, hogy ez nem normális dolog.

Ha egy férfi végigmér egy nőt, az még rendben van, de neki mindegy ki az... feje búbjától a talpáig végignézi az embert.

Néha kínosan érzem magam a társaságában.

2011. márc. 21. 12:55
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
bocsi, a 2. válaszoló vagyok, nem ide akartam írni...
2011. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy túlzott magabiztosságot sugároz kifelé, belül viszont bizonytalan.

Ezért is néz meg mindenkit oly nagyon, hogy "lecsekkolja" jobb-e nála.

2011. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Az én férjem is nézegeti magát mindig ez nem baj.Kicsit hiú de ez nem gáz.

Ha végigmér mindenkit, kíváncsinak mondanám,de ez sem baj.

Én is imádok filmezni ha tehetném egész nap nézném a kedvenceket akár többször is.Tehát ez sem tartom problémának.

Az egyetlen ami nem igazán jó ha mindenkinek elmondja a problémákat,mert az ugye magánügy és sok a bunkó aki visszaélhet vele.

2011. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
én is megnézek általában mindenkit, tetőtől talpig, testtől a ruházatig. szerintem ebben nincsen semmi különös. ja és ha tükröt látok akkor természetesen megnézem magam. pusztán érdekli a megjelenése, és másoké is. az, hogy egész nap filmet nézne az már inkább érdekesebb dolog. mindenesetre a fent említett dolgok szerintem nincsenek egymással összefüggésben. aki pedig mindig meg van magával elégedve annak nincsen kisebbségi komplexusa. akkor lenne ha nem lenne elégedett.
2011. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
nem tudom, mi ez, de hogy deviáns, abnormális viselkedés az biztos. én nem kötném össze egy ilyen férfival az életem, bármi is az oka a több mint fura viselkedésének, ami egyébként az élet több területén is problémákat sejtet: akinek ennyire sajátos, zárt világa van, vajon képes-e felismerni a különféle élethelyzeteket a munkahelyén és azokra adekvát módon reagálni, ezáltal tartósan megtartani a munkályát, ha állandóan filmet néz, egyet többször ismételve, mint egy gyerek, vajon mi más helyett teszi, azaz melyek azok a tennivalók, amelyeket elhanyagol? Mi mást csinál még egyáltalán, ezt leszámítva normál mederben folyik az élete vagy teljes infantilizmus, a felelősségvállals hiánya jellemzi?
2011. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
munkáját*
2011. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Mi ez? Semmi. Ő ilyen és kész. Vagy megszoksz vagy megszöksz, ahogy mondani szokták. Ha TE szereted őt, elfogadod ilyennek, és nem nyafogsz rajta. Ha meg nem bírod elviselni, kirúgod. Ennyi.
2011. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!