Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, a barátom nem...

Úgy érzem, a barátom nem szereti a lányunkat. Mit tegyek, ez változik majd, ugye?

Figyelt kérdés
4 hónapos a lányom, terveztük, bár elég fiatalok vagyunk. Mikor terhes voltam, a barátom nagyon várta, mindenben segített, lemondott arra z időre miattam a bulizásról, kocsmázásról, mondhatjuk megkomolyodott. Nem volt egyszerű a szülés, nagyon rosszul voltam, akkor utána mondta, hogy ha lett volna valami baj, a gyereknek nem bocsátotta volna meg. Első napokban nem tudott Vele mit kezdeni, csak nézegette, mondta, hogy aranyos. Eltelt 4 hónap és nem változott. Elvitte sétálni néhányszor, csak ketten mentek, hogy hátha majd hozzászokik és büszke lesz rá, de egy néni megkérdezte tőle, hogy mikor hány hónapos a húga és ettől teljesen kiborult, hogy ő az apja, nem a bátyja. Nagyon furán viselkedik, lassan fél év eltelik és nem is mutat semmi apai szeretet a gyerek iránt. Velem ugyanolyan maradt, kimutatja, hogy szeret, de nem úgy viselkedik, mintha egyben a gyerekem apja is lenne. Nagyon rossz ez az egész, már beszéltem vele erről, de azt mondja, fél, hogy leejti,összetöri, meg ilyenek. Nagyon félek, hogy nem fogja megszeretni, azért vállaltuk, mert elsősorban ő akarta és mivel szeretjük egymást, én is beadtam a derekamat. Volt már hasonló helyzetben valaki? Akármilyen tanács jól jönnek, nem tudom, mit tegyek.
2011. márc. 21. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Hány évesek vagytok?


Majd hozzászokik ha már lehet vele játszani! Én is úgy babáznék már de még nem jött össze.

Tudod a pasik megijednek a hirtelen felelősségtől. Én sem tudom majd hogyan lesz ha sikerül mert a párom családjába nincs kisbaba.

22/L.

2011. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
reggel nyomd a gyereket a kezebe, setalj ki az ajton es majd este hazamehetsz. muszaj lesz vele egyutt lennie, es nem csak fel orara, nalunk ugyanez volt, es en ezt csinaltam
2011. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

18.15

és ez bevált?

őszintén szólva ha velem szemben ezt a módszert alkalmaznák, én lehet meggyűlölném

2011. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pici baba esetében sok férfi zavarban van gügyögni nekik, tényleg félnek csinálni vele dolgokat. Furán viselkedhetnek úgymond. De hidd el valószínűleg ez neki sem jó érzés. Általában ez megváltozik idővel, és mikor már jár a gyerek sőt mikor 2-3 és nagyobb éves lesz, akkor már jobban tudnak velük mit kezdeni. Biztos nem mutat, vagy csak te vársz többet ? Ne várj egyszerre túl sokat tőle, csak lépésről lépésre. Már az is jó, hogy levitte egyedül.
2011. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Már eleve ott kezdődik a baj, hogy amikor szültél azt mondta:"a gyereknek nem bocsátotta volna meg" mit tehet arról a gyerek, hogy esetleg komplikáció adódhat? Ezzel a mondatával már valahogy felhívta a figyelmet a (kis) "távolságtartásra". Majd ha a pici nagyobb lesz, jobban fogja szeretni. :)
2011. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én 22 vagyok, ő 25. Nem akar vele semmit csinálni, csak néha ránéz és ennyi, nem látszik rajta, hogy érdekelné egy kicsit is. Nagyon rossz ezt látni, azt hittem, változik majd, de már 4 hónap eltelt, nem kevés idő, aj nagyon félek. Nem jó ez így, megőrülök. Hova fog ez az egész vezetni, miért nem lehetünk normális család?
2011. márc. 21. 18:22
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

"lemondott arra z időre miattam a bulizásról, kocsmázásról"

Ezért talán díjat érdemelne?

Nem érdekel ha lepontoztok, csak egy kérdésem van.

Minek szültél gyereket fiatalon, és miért pont egy ilyen fickónak?

2011. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

18.15 vagyok

igen, bevalt. muszaj volt ezt tennem mert volt masik harom kisgyerek az elozo hazassagombol, emellett meg munkam isvolt, nagyon elfoglalt voltam, szukseg volt segitsegre. azt mondta a ferjem, hogy "fel a gyerektol", ami azt jelenti, hogy attol fel leejti, osszetori stb. rengeteget beszeltem vele, de semmi nem hasznalt, es mar nagyon tele volt a tokom vele, ezert a kezebe nyomtam a gyereked, azzal, hogy majd este jovok. mukodott a dolog, belatta hogy nincs mitol tartania

2011. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Ne izgulj, így leírva nem tűnik reménytelen esetnek. Én nyíltan rákérdeznék: Egyáltalán szereted te a gyerekedet? Nem vádlóan, de határozottan. Bírd rá, hogy beszéljen az érzéseiről, kételyeiről, még akkor is, ha ezt a legtöbb pasi utálja! Mond el ugyanazt, amit nekünk, hogy hogyan érzel, lehet, h neki erről fogalma sincs! Kezd te, aztán jöhet ő!
2011. márc. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

pszichológusok írják, hogy a papák inkább akkor oldódnak fel a gyerekkel, mikor már beszélni lehet vele!

én is ezt tapasztaltam, majd meglátod, jól alakul.

A lényeg, hogy szeret téged!

Nagyon aranyos kis humoreszket küldök, legyetek vidámak!

idővel minden rendbe jön

üdv:-anna


Karinthy Frigyes:

A PAPÁM „Hathónapos fiú naplójából”


[link]

2011. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!