Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak a szüleinek, akkor is...

Szóljak a szüleinek, akkor is ha elvesztem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

14 éves csaj vagyok, kicsit kilógok suliból a sorból, mert nem nagyon tetszik ahogy az oszitársaim viselkednek de azért benne vagyok a klikkben, annyira hogy egyik oszitársnőmmel nagyon jol el tudok dumálni. Aranyos csaj, ő köztünk a legfiatalabb csak most lett 13, sokáig ő is különc volt mint én, kb egy éve megváltozott azóta hajfestés, smink megy nála, és fiúzik, de én így is szeretem, tényleg jófej.

Meghívott magukhoz(szülei szinte sosincsenek otthon), és mutatta, mit msn-ezik, én röhögtem vele, de meg is ijedtem, mert tőle 10 évvel idősebb pasikkal is ir, olyanokat hazudik, hogy ő láncdohányos, és piál is keményen, ami nem igaz, a pia márkákat onnan ismeri, hogy van náluk vendégeknek egy csomó(gazdagok) és onnan lopja az ötleteket, meg olyat írt, hogy ő már hány pasival volt, milyen pózokban, stb... közben meg még csókolózni se csókolózott még sose. Addig még nem is ijedtem meg, mig ezeket mutatta, de aztán elmondta, hogy sorban le van dumálva ezekkel a pasikkal randi, akik sokat is akarnak tőle, láttam, mert irtak neki, ott előttem is(msn-en van, hogy 14nek, vagy 17nek is kiadja magát, és van olyan kép, amin ki is néz annyinak). Félek, hogy bajba fog kerülni, mert képes tényleg elmenni, én nem mernék.

Gondoltam szólok anyunak vagy az ő anyukájának, de akkor félek, bosszút áll nem szól hozzám, vagy a csajokat is ellenem forditja, már igy is én vagyok a stréber meg a jókislány nem akarok még jobban kinézve lenni.

Mit tegyek?


2011. márc. 21. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Keress magadnak másik barátnőt! Ha ő ilyen, sokáig úgysem lesztek azok. Biztosan van még olyan oszitársnőd, aki ugyanolyan kedves, aranyos, de kicsit normálisabban látja a világot, és nem bonyolódik bele ilyen őrült dolgokba. Én nem szívesen lennék a barátnője, mert ugye a közmondás szerint: madarat tolláról, embert barátjáról ismerik.
2011. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Ne szólj, legyen az ő baja ha megerőszakolják, legalább tanul belőle! 26/L
2011. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Mindenképp szólj a szüleinek. Lehet h megharagszik rád a barátnőd, de egyszer még hálás lesz érte hidd el.
2011. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
semmit.De tényleg ne.
2011. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

ez elég nehéz kérdés,mivel ha megtudja,hogy te mondtad el,akkor megharagszik,mivel senkinek sem esne jól,ha ez kiderülne.Talán azért is avatott be ebbe a dologba,mert meg bízik benned.Gondolom nem minden barátnőjének mutogatja ezt.Ha meg olyan butuska,hogy el is megy...hmm..hát nem is tudom: ) Elég veszélyes is lehet,főleg az idősebb férfiaknál.Szerintem ne köpd be egyből,hanem próbáld elmagyarázni neki,hogy ennek súlyos következményei lehetnek és szívni fog a végén.Talán megérti és leáll.Vagy legyél többet vele,mert lehet azért csinálja mert unatkozik.Ha egyik sem válik be utána fenyegesd meg,hogy tényleg elárulod a szüleinek.

14/L

2011. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ugyan már kis hülye gyerek még, nagy a szája vagánykodik. Közbe meg még most szakadt le anyuci cicijéről, nem fog semmit se csinálni
2011. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 poiu ***** válasza:
Írj neki egy levelet. Írd meg neki, hogy fölöslegesen milyen vezsélyeknek teszi ki magát. Egy ilyen veszély pl., hogy a felajzott férfiak nagyon durvák tudnak lenni, számukra nem jó vicc, ha kiderül, hogy a kislány kislány, és csak szórakozott velük. Kevesebbért is öltek már lányokat. Egy másik veszély, hogy minden szart elkaphat tőlük. Sajnos a szüleinek hiába szólsz, le tudja tagadni, vagy ki tudja őket játszani. Próbáld meggyőzni, de ha nem megy, ne feledd, ez az ő választása, problémája, nem a Tiéd.
2011. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én is ilyenekkel barátkoztam pedig sosem tudtam azonosulni az életmódjukkal. Szerencsére normális nevelésben részesültem és 16 évesen rájöttem h feleslegesen lógok a menőkkel, akik bár elfogadták h nem vagyok olyan mint ők8minden hétvégén részeges partyk stb). Elkezdtem a csendesebb, "strébernek kikiáltott" csoporttal barátkozni és érettségiig velük voltam jóban. Lehet h már el sem hívtak a "menők" 8amúgy se mentem velük soha), és nem voltam én is menő, delegalább figyeltek rám ha rossz kedvem volt beszélgettek, segítettek. Máig nem bántam meg h szembe mertem ilyen módon fordulni azokkal a "barátaimmal" és a szívem utén menve hasonszőrűekkel barátkozni. Attól még nem kellett nekem is kicsit furán öltözni, vagy iszonyú sokat tanulni, elfogadtak ilyennek amilyen vagyok, én talán jobban adok magamra mint ők naés? Mos 19 éves vagyok és mostanában már szeretek elmenni másokkal ide-oda de nem részegeskedni ,csak táncolni, tudom felelősséggel csinálni. örülök h fiatalabb koromban nem rángattak ebbe bele. Szóval szerintem te is gondolkodj el ezen, ha szeretnél róla beszélgetni írhatsz privátban

19L

2011. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szólj a szüleinek. Esetleg beszéld meg velük, hogy nem szeretnéd tönkretenni a barátságotokat, ezért ne mondják el, hogy tőled tudják, hanem pl. beleolvastak a gépén, és onnan tudják.

Sajnos a mai 13évesek vannak olyan hülyék, hogy elmennek, megerőszakolják őket, miközben ő ribanckodott, hazudott, ennek ellenére meg a szerencsétlen felcsigázott srácot csukják le pedofília miatt.

Két nagy pofon, és jó pár évig árgus szülői tekintet, gép és internetmegvonás, és akkor talán nem ő lesz a helyi ingyenprosti 16 éves korára.

2011. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát ez elég szomorú amit le írtál.

Őszintén megmondom nem tudom mit tennék a helyedben.

A helyes egyértelműen az lenne hogy szólsz a szülőknek.

De megértem a félelmedet, hogy bosszút áll, vagy még jobban kiközösítenek.

Én mindenek előtt a barátnődnek próbálnék a lelkére beszélni, hogy nagyon nem jó amit csinál.

Remélhetőleg van rá időd, és nem a napokban esedékes egy randi.

Minden esetre próbálj meg hatni rá.

Ha úgy látod hogy hajthatatlan, akkor még mielőtt jobban belebonyolódik, és tényleg elmegy egy pasival, szólj a szüleinek (ha meg tudod oldani, akkor úgy hogy ne derüljön ki az hogy te vagy a besúgó, ez akkor ha nem csak te tudsz a dologról, amit valószínűnek tartok, lehetséges is).

Nagyon nem játék a dolog.

Még azt merném mondani hogy azzal önmagában nem is lenne gond, ha EGY nála akár jóval idősebb pasival akar megismerkedni.

De azok a pasik akik buknak arra, hogy egy tizenéves lány dohányzik, piál és már most qrva (mert azzal amit ír, annak adja ki magát), azok nagyon nincsenek rendben, és nem normálisak.Bármi kitelik sajnos tőlük, még az is hogy valóban q-t csinálnak belőle.


Sok sikert a lelkére beszéléshez, és remélem helyesen döntesz.

2011. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!