Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » FONTOS 25 éves vagyok a...

Kratosx1 kérdése:

FONTOS 25 éves vagyok a barátnőm velem él (19) amit az apja most tudott meg, aki egy idegbeteg és fenyegetőzik, zsarolja, hogy menjen haza, de ő fél és ezt meg is mondta neki, a kérdésem hogy mit tehetnek vagy tehetnek e valamit?

Figyelt kérdés
az apja nem egyszer bántalmazta és egyéb mocskos ügyei is voltak, nagyon fél h megint megveri vagy tönkreteszi az életét, őrült egy beteg ember...
2011. márc. 21. 23:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

Én tisztában vagyok ezekkel amit írtatok csak ő fél és gondoltam több embernek jobban hisz.

Én minden levelet, beszélgetést megtartottam ha úgy alakulna a dolog.

Nem tudják hol lakunk, de ők ezzel akarják manipulálni, hogy fenyegetik, hogy tudják.

A testvére rendőr, már azzal is fenyegetőztek, vannak bizonyítékaink.

Köszönöm

2011. márc. 22. 11:21
 12/16 anonim ***** válasza:
hát ha nem tudják hol laktok akkor verd a barátnőd fejecskéjébe,hogy amíg nem árulja el nem lehet gond és hogy innentől kerülje el a családi házat,mert ismerem az ilyen lányokat,nyafognak hogy jaj de rossz ott így meg úgy aztán mivel jaj ő mégis az apám visszamegy és onnantól kezdve ott ragad,ide orvosi segítség is kell akinek elmesélheti a gondjait az sokat segít(ezt úgy mondom hogy az én apám sem komplett,skizofrén és kicsiként én is azt hittem tartozom neki de most már simán ott hagynám a francba ha tehetném,sajna én még nem tudok elköltözni)de a barátnőim akiknek elmeséltem segítettek mintha dokihoz jártam volna:)szóval belerágni a fülecskéjébe,hogy az apja és a tesója nem bánthatja amíg nem ad nekik támpontot
2011. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a te válaszaid sokat jelentenek

az az én fejemben is megfordult, hogy most nagy a baj, de később meggondolja:/

de most is itt van mellettem és lát mindent és azt mondja nem

remélem jobb már a helyzeted és hogy itt is az lesz

köszi


Ui.: És ha tudnák hol lakunk?

2011. márc. 22. 11:51
 14/16 anonim ***** válasza:

A 9:50-es vagyok.

Ha ilyen bizonyítékaitok vannak, akkor elég egyértelmű a dolog, és a rendőr tesója is megütheti a bokáját, ha közbenjár az érdekében.

Az orvosi segítség meg azért is jó lehet, mert tudna adni egy szakvéleményt a lelki állapotáról is. Az még egy támpont a feljelentéshez. Ezek alapján akár távoltartási végzést is lehet kérni, és ha azt is megszegi, még komolyabb büntetésre számíthat.

Szóval szerintem irány a yard. Nem lesz könnyű menet, de egy kis kitartás, és menni fog. Addig is vigyázz a barátnődre.

2011. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

köszönjük szépen a segítséget

vigyázunk egymásra

2011. márc. 22. 17:06
 16/16 anonim ***** válasza:
Miújság azóta?
2012. márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!