Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy anyám egy idegbeteg?

Jogos, hogy anyám egy idegbeteg?

Figyelt kérdés

Egy őrült kocka.

Most is tesóm gépét javítaná,de nagyon lassú mivel Ő megengedett neki minden hülyeséget rátenni.Tele van ikonokkal és nagyon lassú.Ide képzeljetek el bármit...

Átmegyek megnézni,hogy mit csinál vagy hogy halad.

És mondtam neki,hogy rakja újra ha más megoldás nincs vagy legalább töröljön róla.Erre elkezdett pattogni,hogy: jóóóóó,ha nem fagyna be meg nem lenne ilyen lassú.Te is olyan k*rva okos vagy!!!

Aztán elkezdte a hisztijét...ordibált és vergődött...én kijöttem és visszamondtam,hogy : Én csak segíteni szerettem volna...

Azt már meg sem említem,hogy olyanokat mondott,hogy minek kellett neki gyerek,nem csinálnak semmit,én hülye meg még örültem is nekik.

Milyen anya az ilyen?Komolyan már kezdem azt hinni,hogy súlyos idegbetegségben szenved...

Amúgy mindenért ordít...akkor az egész család otthagyja és elmegy a legmesszebbre had dühöngje ki magát,de én már unom...


2011. okt. 22. 18:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem jogos, de teljesen érthető.

Anyád is emberből van. Neki is sok baja van.

És mikor egyszer szüksége lenne a rohadt gépre és nem működik mert az egyik büdös kölök teleszarta minden baromsággal, teljesen érthető, ha kicsit kibukik.

2011. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem mondtam,hogy UFO,nem mondtam,hogy nem ember...

Nincs arra a "rohadt" gépre szüksége,mivel az a "szaros kölök" mind ez alatt az Ő saját gépén gépezett.

Tehát nagy valószínűség,hogy amíg ő azt a rakás szart tette volna rendbe,addig a drágalátos gyereke a sajátját xarta össze:)

2011. okt. 22. 18:33
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
szerintem orvosi eset...nem normálisak az ilyen dührohamok pláne ha még sérteget...
2011. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen normálisak az ilyen dührohamok egy olyan nőnél aki sokat gürizik és senki sem támogatja érzelmileg.


Nem orvosi eset, csak egyszerűen olyan emberek veszik körül akik nem elég hálásak azért, amit ez a nő tesz értük.

2011. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Hallod, anyád éppen csinál valamit, mindegy mit, számítógépet szerel, vagy sütit süt, egyre megy. Már csinálja egy ideje, nem boldogul ideges, erre te beállsz az ajtóba észt osztani, hogy ezt meg azt csináld inkább..! Hát én is elzavartalak volna az adott szituban, hogy ha már segíteni nem tudsz, legalább ne utasítgass. Nem anyukád az idegbeteg, te vagy udvariatlan.
2011. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
A segítsêg pedig nem az, hogy "csináld ezt meg azt" hanem "hagyd anya, van egy ötletem, megpróbálom, hátha úgy sikerül".
2011. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem egy idegbeteg állat, az enyém is szokott ilyen lenni szerencsére mostanában ritkán.Amúgy tényleg nem normális az ha vki kiakad egy gépen mert lassu vagy mert befagy, nemtudom melyik kommentelő írta de normális ember szerintem ilyen szinten nem akad ki semmin(hiába Ő is ember...).Én is ember vagyok még se tudok még csak ideges se lenni maximum ha tényleg valós probléma van.És ennyi.Az én anyám is hasonló amúgy minden sz*ron bevergődik.De szerencsére nem ordibál mint egy fába szórult féreg.Amúgy nem jogos, kezeltetni kéne de egyik se ismeri be.
2011. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%

Amúgy meg magukkal szúrnak ki az ilyen emberek, de sajnos még a környezetükben élő emberekkel is.Elég idegesítő ha vki pl úgy kezdi a napot hogy, felkell az idegbeteg és ordibál minden ért és nem tudunk nyugodtan reggelizni elindulni.Szóval ez egy hülyeség hogy sokat gürizik és dolgozik azért ilyen.Ilyen a természete, ez a legrosszab...

Mikor békében normálisan is lehetne élni.

2011. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Talán tényleg a természet...vagy nem is tudom,de ez nem állapot...

Egy családból vagyunk,és vagyunk még egy páran a családban rajta kívül(rokonság is) egyikünk sem ilyen!

Sőt a testvérei sem ilyenek.Nagyon közel állnak hozzám és hallottam már keresztanyámat is kiabálni,de ennyire,meg ilyeneken nem akad ki.

Aki nem ért velem egyet annak valószínűleg szerencséje volt és egy türelmesebb anyát kapott.

Hát nem én választottam magamnak,nekem ez jutott;-)

2011. okt. 22. 19:02
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
Hát ez akkor vicc.Mert nálunk is pont ez van az egész rokonságban csak Ő ilyen, mindenki más nyugodt természetü normális épp elméjü ember.
2011. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!