Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek vagy ne? (Kérdésed...

Elmenjek vagy ne? (Kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm egy hét múlva megy egy koncertre ide a közelbe az apukájával, és 2 idősebb tesójával. És azt szeretné, hogyha én is velük tartanék. Csakhát én nem igazán rajongok azért az emberért, akinek a koncertje lesz. Ha valaki más énekesről lenne szó, szivesen elmennék, de így nem annyira. De a barátnőmet sem szeretném megbántani azzal, hogy nem megyek.

Már mondtam neki, hogy nem szeretnék, de azt felelte, hogy egy hét nem olyan sok idő, de addig meggyőz, hogy menjek el.

Ti elmennénet a helyemben, vagy sem?

14/L


2011. márc. 22. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Menj el! Néha nem a zene, hanem a hangulat a lényeg. Hátha jól érzed magad a végén.
2011. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kései Sirató ***** válasza:
59%
Ha egyáltalán nincs hozzá kedved, akkor ne menj el, meg kell értenie.
2011. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Én nem mennék,ha nincs kedvem,nem erőltetném,főleg hogy nem is szeretem azt az embert.
2011. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Ha a barátnőd tisztel és minden dolgodat megérti akkor azt is megérti ha nem mész el a koncertre!!

Nekem is ilyen barátnőmvan nyugi..

2011. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én is voltam már olyan előadó koncertjén, akit amúgy nem hallgatok sose, meg nem is igazán jön be, de nagyon jó volt a társaság és ezért minden összevetve kifejezetten jól éreztem magam. persze ha nincs kedved, ne menj, biztos megérti a barátnőd.


27/l

2011. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha olyan zenekar ami semleges számomra , nem vagyok megőrülve érte de tetszik 1-2 száma akkor elmennék

ha egyáltalán nem tetszik akkor biztos nem mennék el.

2011. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!