Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmenjek? Folytatás (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek? Folytatás (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Én tettem fel a biciklitúrás kérdést délután. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. a barátom nem akar elengedni stb.) Azt elfelejtettem mondani,hogy eddig azt mondtam neki hogy nem megyek.tudom hülyeség de nem volt kedvem veszekedni. most meg csak úgy mondjam hogy de mégis megyek?
2011. jún. 5. 22:47
 1/4 napietus ***** válasza:

"szegény, ilyen fiatalon ekkora hülyét kifogni...szüleid nem szóltak, hogy ez egy barom? namindegy, most már tudod. lapát, de gyorsan, ha nem akarod a legszebb éveidet rá pazarolni, mert ez többé nem jön vissza."


a véleményem nem változott. az idiótát dobjad, és menj el a biciklitúrára. hidd el, nem fogod megbánni.

2011. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezen a kérdésen nincs mit gondolkozni.

Pasit bárhol találsz....óóóó.... még ha te lennél a pasi és fordított helyzet lenne, és tartanál tőle, hogy szóba se állnak majd veled a csajok, de akkora mákod van, hogy van jelentkező bőven.... egy rakás szűz pali szaladgál az utcákon, akik egy ilyen nőért mint te, talán összetennék a két kezüket, nemhogy ordítozni veled.


Illetve ne felejtsd el azt sem, hogy úgyis ő húzná minden tekintetben a rövidebbet:

-ha kárt tesz magában, mehet a kórházba pihenni

-ha kárt tesz benned, annyi lesz a különbség, hogy ápolónénik helyett izzadt, tetoválásos emberkék "ápolgatnák" egy pici cellában


Nem ér annyit a gyerek, hogy egy ilyen őrültre pazarold az életed. Azzal, hogy már itt kérdezel, az is előjele a szakításnak, mert felismerted a normálistól eltérő életed.


És ha majd nem enged el téged szalagavatóra, bankettre, nyitóbulikra, gólyatáborba, szakestekre, gólyabálokra? :D

2011. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lesz veled, hogyha majd szakít veled és már nem lesznek barátaid se miatta? Könyörögni fogsz neki? Vagy otthon fogsz egész nap depizni? Gondolj erre.
2011. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj! Amíg nem késő.

Az ilyet legszívesebben addig hergelném, amíg megverne vagy zaklatna, vagy akármi, és szépen börtönbe kerülne. Majd ott megtanulja újfiúként, hogy mi a rend...

2011. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!