Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek? Kérdésed túl rövid.

Elmenjek? Kérdésed túl rövid.

Figyelt kérdés
Az iskola ajánlott egy lehetőséget h csoportosan elutazhatnánk Angliába, egy hétre, olcsón emg minden, busszal. Olyan lenne h rengeted nevezetességet megnéznék. Anya meg apa el is engedett, meg már be is fizettük az első részleteket, csak anyára rátört az, hiogy aggódik értem, mert mopstanábnan olyan sok a buszbaleset. Hát igen monduk 18 órás buszút de hát Anglia az Anglia:) Szóval igazából én is félek, h vmi baleset trténik, és anya azt mondta én döntöm el. Én lehet h visszamondanám, de nem hiszem h lesz még ilyen lehetőségem, eddgi sem volt még alkalmam soha elmenni külföldre:( Ja és egyébként semmi másért nem félthetne, nekem is van már nyelvvizsgám, korán letettem, és 3 tanár jönne 18 emberrel... Véleményeket írjatok légyszives:)
2011. nov. 8. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elmennék. :)
2011. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyi veszély leselkedik ránk, tudom, nem jött jókor ez az egyiptomi tragédia, de nem maradhatsz ki emiatt minden jóból.


És hogy megnyugtassalak, elmondom, hogy azért az európai és az egyiptomi helyzetek összehasonlíthatatlanok, azok a sofőrök Egyiptomban egész nap vezetnek megállás nélkül, fuvar fuvar hátán, nincsenek olyan biztonsági előírások, mint pl. nálunk, Európában 4 óránként sofőrt kell cserélni, pihenőt kell tartani stb. És ezt szigorúan betartják. Sokkal kulturáltabban is vezetnek, mint bárhol a világon. A buszok is komfortosabbak, biztonságosabbak lesznek, mint az egyiptomiak voltak.


Nagy tragédia történt, az tény, és tudom, hogy ilyenkor főleg megrázza az embert, de össze sem lehet hasonlítani a kettőt, hamarosan lecseng az ügy, és az utazás napján bánnád, hogy visszamondtad.


Halálos autóbaleset is történik rengeteg naponta, mégsem félsz autóba ülni. Próbálj kicsit elvonatkoztatni ettől a hírtől, menj el Angliába, és érezd jól magad! :)


Hidd el, a legnagyobb problémád az lesz, hogy kényelmetlen lesz 18 órán át buszozni, egyébként meg nagy élmény. Jó utat!

2011. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így Angliában, életre szóló élmény volt. szép időnk volt, és szerencsére nem történt baj sem. Szerintem érdemes menni.
2011. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. nov. 9. 19:36
 5/5 anonim válasza:
Én a helyedben elmennék! :) Mindig is nagy vágyam volt, meg még az is, hogy kijussak, de sajnos a sulink még nem szervezett ilyen utat, legalábbis mostanában nem nagyon.
2011. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!