Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit megcsaltak, az...

Ha valakit megcsaltak, az illető miért azt utálja, akivel megcsalták? Miért nem a párját?

Figyelt kérdés
Tudom,persze nem szép dolog olyannal lenni,akinek van párja,de akkor is... Az elöbb volt egy kérdés,és ott az egyik író kétszer is leirta hogy lotyó arra a nőre,akivel megcsalták,de a volt párját úgy irta hogy a vőlegényem. Az miért nem lett mocskos diszó például? :)
2011. márc. 22. 15:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
55%
mert a harmadik félnek is komoly erkölcsi felelőssége van az ügyben. az csak egy duma, hogy mással is megscalta volna, ha nem áll a 3. fél kötélnek. legtöbb esetben ez nem igy van.
2011. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom mert egyből nem tud átfordulni a szerelem gyűlöletté, a másik félhez érzések párosulnak, sokkal könnyebb olyanra csúnyát mondani, akit nem ismerünk/kicsit ismerünk/nem érzünk iránta mélyen, mint aki a párunk.


De ezt csak én gondolom így, velem még ilyesmi nem történt.

2011. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyet ertek veled, de szerintem az az ok, hogy a ferfit szereti meg ezek utan is es probalna megtartani. Ot nem akarja utalni. Tudat alatt meg mindig ragaszkodik hozza es keres egy bunbakot (masik no), aki a gonosz csabito, hogy ezzel a ferfit fel tudja menteni.


Igen, valoban undorito a megcsalas, de a ferfi igert neki orok huseget, szoval o meg nagyobbat hibazott, arrol nem beszelve, hogy sok "harmadik" nem is tudja, hogy mas is van a kepben.

2011. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
56%
Én voltam,aki írta a lotyót,mert szó szerint lotyó,a mai napig az,abból él,mert évek óta nincs munkahelye,és módosabb vállalkozókkal hetyeg a csaj,hogy el tudja tartani magát,és az anyját.A volt vőlegényemre mit írjak?Disznó,strici,így jobb???
2011. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
42%
Ez jo kerdes,de en is ugy vagyok vele,hogy a csajt riban*ozom le es gyullolom tiszta szivembol.De pedig ha jobban belegondolunk ,akkor tenyleg a pasi a diszno...de a csaj is valami szakadt Riban*c,ha ugy belemegy mindenbe ,hogy kozbe tudja,hogy van a pasinak valakije.Szornyu mik vannak.Sokan orulnenek ha komoly kapcsolatuk lenne,es akinek viszont van az nem becsuli meg kellokeppen!!!
2011. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
70%

ez az, amit én se értek...de biztos azért, m a párjának minenki könnyebben megbocsájt (mivel elvileg szereti, azt az idegen csajt meg nem).

én ezt élem most át: volt pasimmal megcsaltuk a mostani nőjét 1 éve. a csaj megbocsájtott a gyereknek, de engem folyton zaklatott, megveretett, stb., annak ellenére, h elnézést kértem(tudom, ezzel nem lehet semmissé tenni a dolgot, de egy kicsit jóvá akartam tenni)

nemrég feljelentettem.

az exem azóta újra meg akarja csalni a csajt, újra velem, levelekkel bombáz...én viszont már nem akarok tőle semmit, elegem lett.

nagyon naivak azok, akik könnyen megbocsájtanak a párjuknak, és a szeretőt gyűlölik: a szerető mindig csak egy eszköz, egy pótlék...qtyából meg nem lesz szalonna...

ha a másiknak megbocsájtanak, az egy idő után azt fogja gondolni, mikor már lenyugodtak a kedélyek, h minden következmény nélkül újra megteheti, hisz elnézik neki, és helyette a szexpartnert gyűlölik.

2011. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%
Engem 2 exem is megcsalt, az egyik egyszer, a másik isten tudja hányszor, mire észbe kaptam. Persze, hogy dühös voltam azokra a lányokra, akikkel ezt megtették, de különösebben ők nem érdekeltek engem, én a pasikat hibáztattam, megutáltam mindkettőt, de nagyon. A harmadik fél is hibás, de nem hiszem, hogy erőszakkal rángatták az exeimet az ágyba.
2011. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

ma 15:59

Ne haragudj,remélem nem bántotalak meg a kérdéssel. Amugy máshol is ezt tapasztalom,csak hirtelen ezt láttam meg. Igen,ahogy írtad az jobb,azt érdemli :)

2011. márc. 22. 16:02
 9/31 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen ember túl buta ahhoz,hogy belássa:azért a párja fejéhez sem kellett pisztolyt tartani,hogy megtegye,amit megtett!!!Annyival elintézi,hogy ,,jól van Bélám,máskor ne forduljon elő!",de persze a hapsi utána ugyanúgy bohocót csinál majd belőle.S erről már nem a szerető tehet!Ennyi.
2011. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
45%
Nincs semmi baj.Hirdeti is magát a "lotyó"újságban is,módosabb palikat keres,aki nagyvonalú vele,és a beteg anyjával.Valamit biztosan kapott tőle az a szemét disznó volt vőlegényem,mert hűségesen járt a lotyóhoz,és állítólag,azért nem tudott vele szakítani,mert már bele is bonyolódott érzelmileg.Eleinte csak fizetős szex volt köztük,aztán egyre többet találkoztak,és jöttek az érzelmek is,így mesélte az exem.
2011. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!