Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyugaton, nyugati állampolgár...

Nyugaton, nyugati állampolgár (tehát nem bevándorló) férjet találni mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy ki akarok menni nyugatra, és ott megházasodni, hogy nekem is megadathasson az a bizonyos nyugati életszínvonal - ami a magyartól FÉNYÉVEKRE van. Sok gyermeket szeretnék - magas életszínvonalon, és ez Mo-on vitathatatlanul lehetetlen.

19 vagyok.


2011. márc. 22. 18:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ugyanannyi az esélyed mint itt :)

A férfiak nyugaton is hasonló okok miatt házasodnak, mint a magyarok.

2011. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Milyen okok miatt??
2011. márc. 22. 18:40
 3/34 anonim ***** válasza:
86%
Pl. szerelem...az nem érdekel?
2011. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
20%
Vannak ilyen ukrán feleség közvetítő oldalak. Oda regisztrálsz és akkor tudnak rád licitálni.
2011. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%
:D menj ki egyetemre nyugatra, ott találsz majd egy helyes valakit:D
2011. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
77%
jesszum pepi...!
2011. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz. Kimész és eleve csak gazdagabb pasikkal mész csak el randizni. Ilyen jellegű bulikba hívatod meg magadat, stb.
2011. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
69%
Vagy beülsz valami menő külföldi bárba, kicsíped magad, aztán várod a jelentkezőket.
2011. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a kettőnek nincs köze egymáshoz. Hozzámehetsz egy törzsgyökeres amcsihoz is, ha csóró. Ugyanakkor Mo.n is ráakadhatsz egy pénzes jól szituált hapira, aki mindezt megadja neked.

Nehéz találni szerintem. Főleg otthonról. Bár interneten lehet, hogy vannak olyan oldalak, ahol gazdag férfiak keresnek feleséget épp ilyen sok gyermeket szeretnék félét. Azért ne csináld túl az anyagi dolgot, szeresd is az illetőt, csak úgy érheted el a magas életszinvonal egyik fajtáját.

2011. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%
Hm, arra esetleg nem gondoltál, hogy kimész külföldre, mondjuk pl. az EU-n belül és dolgozol? Vagy életcélod az, hogy valaki mással tartasd el magad? Szóhoz se jutok...
2011. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!