Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy elég nagy problémám,...

Van egy elég nagy problémám, lehet el fogom veszteni a barátaimat? Többi lent

Figyelt kérdés
14 évesek vagyunk,3-an nagyon jó barátok.Mindig együtt vagyunk,mindig mindent együtt csinálunk,szóval egy tényleg nagyon jó barátság.Nemrég jött egy új osztálytárs akivel jóban lettünk.Utólag kiderült,hogy füvezik,de elég durván.Amióta nálunk van(1-2 hónap)a barátaim rendszeresen füveznek vele.Ez a téma állandóan,vagy az ezzel kapcsolatos dolgok.De szinte tényleg csak ez.Én is kipróbáltam 1x,de nem akarom folytatni soha.Nagyon rossz ez így,mindig ez a téma egyszerűen,ez nagyon nem az én világom ezért félek hogy el fogom veszteni őket.Tettem már apró célzásokat is hogy túlzásba viszik,de nem vették figyelembe.A kérdésem:Mit tegyek?
2011. márc. 22. 18:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
card le őket.
2011. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy megváltoztathatod őket. Ha továbbra se képesek másról beszélni, akkor hagyd ott őket, keress új barátokat, ez van.
2011. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

elég korai ez nektek O.o Ezt hívják rossz társaságnak:)

Ez az új osztálytárs nagyon rosszkor jött.Szétválaszthat titeket és ráadásul belevisz a rosszba.Szerintem hagyd ott őket,ha már próbáltál velük beszélni.Ne tarts velük,mert megbánhatod.

2011. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Én a helyedben, beköpném őket. Így lehet, hogy elfordulnak tőled, de legalább abbahagynák, vagy a szüleik a körmükre néznének. Lehet, hogy pár év múlva megköszönik neked.

Én ezt tenném. Most rosszul esne nekik, de később megköszönik.


18L

2011. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszadóknak!Az a baj,hogy szinte nincs is más barátom,csak ők.Az osztályból is csak ők normálisak.A 3 emberből már 1 lebukott,2-nek pedig az anyja engedi...Tudom,fura!Megpróbálok beszélni velük inkább,hátha.Otthagyni semmiképp sem szeretném őket.Köszi a válaszokat.
2011. márc. 22. 19:12
 6/14 anonim ***** válasza:

1. kérdés, h bírsz-e másokat az osztályból

-ha igen akkor kerüljhozzájuk "közelebb" és hagyd a füves bandát.


-ha nem, akkor mondd nekik, hogy te nem mész velük füvezni!


-ha rossz néven veszik, akkor végülis keresned kell másik barátokat, akár ellentétes neműeket. vagy másik oszt.ból.


-ne bándd meg,hogy ha összeveszel velük. ne telegyélrossz mert ők is azok.



Sok szerencsét. 14/l

2011. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy tényleg nagyon nagyon jó barátaim,szóval nem akarom otthagyni őket.Eddig mikor mondjuk mentek füvezni,mentme én is csak nem szívtam és nem vették rossz néven.Csak egyszerűen mintha kezdenének eltávolodni tőlem,ezért félek.Megpróbálok velük beszélni,hátha.
2011. márc. 22. 19:25
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha ők nem hagyják abba, te menekülj ki abból a társaságból.. Értem, hogy jó barátok, de te is érzed, hogy távolodnak és ez csak rosszabb lesz.. Egy idő után az ilyen társaságokban bezárul a kör és ők fognak kirekeszteni téged. valamint teljesen megváltoznak és nem olyanok lesznek, mint előtte, mikor a barátaid voltak..Mondd meg, hogy nem akarod őket elveszíteni emiatt és válasszanak vagy a fű vagy te. Ha azt választják nem is voltak igazi barátok.
2011. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Áruld be a füvest.. Ha ő bukik vége az egésznek.
2011. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Beköpni semmi esetre se köpd be őket. Viszont a beszélgetés is felesleges, tudják ők jól, hogy te unod ezt a témát, abból ítélve amit elmondtál.
2011. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!