Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit segítettek a szülők?

Mennyit segítettek a szülők?

Figyelt kérdés
Az esküvőben, a lakás/ház vásárlásban, a jövőtök megalapozásában mennyire támogattak a szülők? Leginkább pénz-, tárgybeli támogatásokra célzok.
2011. márc. 22. 20:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
semennyire. szó szerint.
2011. márc. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Kaptam egy garzont 14 évesen.Aztán amikor férjhez mentem, eladtuk, a férjem is a saját lakását, és építettünk egy 7 szobás családi házat.Ezt megkapta a fiam tavaly, a 18.szülinapjára, mi meg elkezdtünk megint építkezni, és egy hónapja be is költözhettünk a házunkba.A gyerek természetesen jött velünk, itt még velünk jobban érzi magát, mint egyedül, az övé ott van bebútorozva, de nem lakik benne senki.Hitel nincsen semmin, mi ettől többet egyenlőre nem segítünk.Majd ahogy az élet hozza...
2011. márc. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
a garzonom megvásárlásában (amit 20éves hitelre vettem így is) tudtak segíteni 1,5 millió forinttal (a lakás 1/6-od része), apukámtól megörököltem egy 16 éves autót, és anyukám megvette nekem a menyasszonyi ruhámat (felébe került mintha béreltem volna).
2011. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
60%
Mindenben! Házat,kocsit kaptunk, esküvőt fizették! Szerencsére megtehették, és nagyon hálásak vagyunk nekik! Természetesen már fenntartjuk magunkat, de még mindig előfordul,hogy nagyobb értékű ajándékot vesznek!
2011. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Semennyivel, mert nem tudnak. Párom szülei jól megélnek, de nem gazdagok azért, enyémeket meg inkább mi támogatjuk néha.
2011. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!