Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiken a szülők sokat segített...

Akiken a szülők sokat segítettek, letagadjátok mások előtt?

Figyelt kérdés
Vagy például hazudtátok már azt,hogy vettetek fel hitelt és közben nem?
2011. aug. 4. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem normalis dolog. Dehogy is! Az aztan nagy erdem, ha valaki hitelt vesz fel/vagy azt hazudja, hogy hitelt vesz fel, mikor nem is! Nem tudom, hogy ez mire jo, de milyen ember, aki ilyen dolgokban is hazudik? En biztos, hogy elkerulnem.
2011. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne letagadni? Meg egyáltalán, az adóhatóságon kívül kinek, mi köze van ahhoz, hogy miből vettél lakást, kocsit, bármit?!
2011. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem.


De egyébként sem tartom gázabbnak a szülői segítséget az adósságnál...


Annyira hálás vagyok a szüleimnek, hogy segítettek, hogy szembeköpném magam, ha le merném tagadni őket!!!

2011. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Én abban nőttem fel, hogy nálunk az utolsót is odaadnák a szülők a családban. Én egyáltalán nem szégyellem és én is így teszek a sajátommal. Ha valaki meg azt mondja, hogy alámtoltak akármit blablabla, leszarom. Irigy kutya bújj a lyukba...
2011. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy!!! Szerintem ez a normális! Nem azért szülsz gyereket, h 18 éves korában kirugdosd és közöld vele, h mostantól boldoguljon, ahogy tud...én az ilyen embereket nem értem.


Sosem tagadnám le, h segítenek nekem, az mennyire durva lenne már!

2011. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem, de meg is kapom rendszeresen, hogy "persze, neked könnyű". Mintha szégyellnem kéne mások szerint, nem értem..
2011. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Minek tagadnám le? Normális ember nem csinál ilyet.
2011. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Nem, miért kellene letagadni. Nem élünk rosszul egyáltalán, ha szóba kerül, nem tagadom, és nem, nem szégyenlem azt se hogy "anyuci/apuci" pénzén élek egyelőre, mert sosem szorultam rá, hogy dolgozzak. Most fogok elkezdeni majd, mivel úgy érzem a pénzért cserébe túlságosan úgy gondolják, hogy megmondhatják mit és hogy csináljak (olyan dolgokban amikhez amúgy nincs közük, tehát nem ilyen általános dolgokra gondolok hogy mikor hova menjek, takarítsak stb hanem a jövőmmel kapcsolatos dolgokra, amik szerintem az én dolgom), de ez lényegtelen is.. Persze nem szoktam magamtól hangoztatni, de ha valaki konkrétan rákérdez, akkor nem, nem tagadom le, hogy a szüleimtől van a pénz.

(Most újra elolvastam a kérdésed és lehet hogy igazából az idősebbekre voltál kíváncsi akik már dolgoznak? Na mindegy, valószínűleg később is támogatnának ha szükségem lesz rá, de akkor se tagadnám le. Aki akkora irigy hogy ezen leáll problémázni, annak a társaságára nincs szükségem, az meg hogy idegenek mit gondolnak, pont nem érdekel.)

20N

2011. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, főleg az "anyuci-apuci aládpakol" dolog miatt kérdezem. Nyilván mondani nem mondjuk, de többször keveredtünk kellemetlen helyzetbe a férjemmel. Ezért mostanában azt mondjuk,hogy vettünk fel hitelt a házra. Nem is tudom, mintha így kevésbé néznének ufónak!

2011. aug. 4. 18:58
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Sz.d le a többieket, örülj, h nem kell 65 éves korodig hitelt fizetni! :D
2011. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!