Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek akkor, ha egy...

Mit tennétek akkor, ha egy kisgyerekes anyuka ismerősötök azt kérné, hogy pár napra fogadjátok be a gyerekkel, mert a férje brutalitása miatt elszökött otthonról?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Befogadnám és ha nálam keresné a férje letagadnám hogy ott van...
2011. márc. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Már nincs nálunk, külön szobájuk volt, olyan helyre kerültek, ahol védve vannak, elég távol is.

Néhány hónapja ismerjük ugyan egymást, de rengeteget beszéltünk, nagyon sokat tudok róla/róluk. Mivel a férj max. blöffre jöhetne hozzánk, így mivel már egy ideje nincsenek nálunk, nem hiszem, hogy bántana, de nem tudom, milyen ember, soha nem találkoztunk, csak a keresztnevemet tudja, ha tudja egyáltalán.

2011. márc. 22. 23:35
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben az esetben meg pláne befogadnám. Jól tettétek, gratulálok!!! :)
2011. márc. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én megmondom őszintén, hogy nem tenném. Nem azért, hogy kicsesszek vele, hanem mert félteném a saját családomat.
2011. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát kérdés hogy mióta ismerem. Ha tudom hogy nem nőne a nyakamra,persze hogy befogadnám. De ha nem akarna elmenni,akkor nem.
2011. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!