Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Nem érzitek...

Lányok/nők! Nem érzitek magatokat furcsán mikor egyre több ismerősötök megy férjhez/vállal gyereket, és Ti nem?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Tudom még van időm ilyeneken agyalni, és azt is tudom hogy már nem vagyok "annyira fiatal" szóval semmi meghökkentő nincs ezen, de egyre több volt osztálytársam, sulitársam, nagyjából egykorú ismerősöm akikkel anno együtt "bandáztunk", házasodik vagy szül gyereket mostanában. Már csak kapkodom a fejem, hogy "Ő is férjhez ment, ő is; neki megszületett a babája, ő meg X hónapos terhes".


Gondolom ez most már így fog menni jópár évig, de néha ilyenkor az jut eszembe, hogy "Hoppá, lemaradok vajon valamiről?" Ti is voltatok így?


2011. jún. 20. 21:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezt az érzést én is ismerem. Félek attól, hogy sokáig húzom halasztom majd végül megbánom, hogy halogattam.
2011. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%
egyáltalán nem! :))) 27 vagyok,de még vagy 10 évig eszem ágában sincs gyereket vállalni,házasodni! :D élni szeretném az életem! /lány/
2011. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
29%
Nem, mert nekem 22 évesen már 3 éves volt a fiam:)))
2011. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik barátnőmmel napi szinten tartom a kapcsolatot, 27 éves és se pasija, se semmi. Inkább erre gondolok, mint azokra, akik már megházasodtak.


Egyébként szerintem nem maradunk le semmiről, azért az emberek nagy része később állapodik meg, csak az első fecskék ilyen korán.

2011. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

on: ne aggódj:) ha szeretnél, gyerünk, ha nem, akkor meg elég, ha támogatod őket, nem kell agyalni ezen:)

off: lol, úgy olvastam, hogy ő meg TÍZ hónapos terhes, (római szám), mondom MIVAN!?!?! :D

2011. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Körülöttem is ez történik, de engem még valahogy nem mozgat meg sem egy esküvő sem egy kisbaba gondolata. Nem érzem, hogy lemaradnék valamiről, és én úgy gondolom, hogy majd ha eljön az ideje, a sors úgyis úgy rendezi a dolgokat, hogy jó legyen:)
2011. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem éppen, mert még nem érzem magam késznek ezekre.

Párom van, sok-sok éve, de még csak jegyben járunk, ami nekünk jelenleg így bőven jó. Én még tanulok is, ő már dolgozik 1 éve lassan.

21/L

2011. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is ugyanígy vagyok ezzel, bár mi már az első házassági évfordulónkat ünnepeljük a hónapban és engem inkább a baba-téma szokott megmozgatni. Szinte minden hónapra jut egy újabb jó hír, és ugyan mi is szeretnénk már babát (nincs is akadálya) de valamire várunk. Aztán már egyre többen kérdezik is, hogy mikor jön már nálunk a baba. (szinte mintha tudnák/éreznék hogy ez napi téma nálunk:))

2011. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mert én nem az ISMERŐS vagyok én nem az ő életüket élem.Nem azért kell a férj,meg a gyerek,mert a szomszéd Kiss Katinak is van már...
2011. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Darcy01 ***** válasza:
100%
Az én környezetemben is vannak ilyenek és egyáltalán nem zavar. Ez nem verseny, mindenkinél máskor jön el ez az idő. 4 éve vagyok együtt a párommal, egy hónapja kérte meg a kezemet, úgyhogy az esküvő valószínűleg jövőre aktuális lesz. Gyereket pedig akkor szeretnék vállalni, amikor úgy érzem, hogy lelkileg teljesen megértem rá. Még nem érzem így, 24 éves vagyok.
2011. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!