Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihűltek az érzéseim? Vagy a...

Kihűltek az érzéseim? Vagy a páromé is?

Figyelt kérdés

Párommal már lassan 5 éve vagyunk együtt, ő az első kapcsolatom, mindvégig őszinte és hűséges voltam hozzá, van köztünk 7 év korkülönbség, még itthon lakom, ő is otthon, ő dolgozik, én egyetemre járok, de jövőre már dolgozni akarok. Szeretem őt, meg örülök hogy vannak nagyon jó tulajdonságai (hűséges, meg lehet benne bízni, sosem hazudott még semmilyen komolyabb dologban, normálisan gondolkodó ember, mármint a jövőt illeti..)

Mégis az utóbbi 1-1,5 hónapban úgy érzem, hogy nem tudnék vele élni egész életemben. Hiányzik az hogy soha nem megyünk sehova, szinte semmit nem csinálunk együtt, se egy jó kis film közbe egy pizza evéssel, se egy séta, se egy közös vásárlás, se egy együtt főzés, nagyszüleimhez sem jön fel velem soha, semmilyen közös programunk nincs. A legutóbbi a tavalyi "nyaralás volt" ami röpke 5napos, és állandóan csak telefonált, este meg korán bealudt. Itthon is folyton ezt csinálja, egész nap gyötri magát a munkával, hol itt-hol ott, aztán mikor átjön hozzám 1 óra és alszik. Mostanában rendszeresen fél 9, 9 fele már alszik!! Annyira elhanyagoltnak érzem magam, arról nem is beszélve, hogy hiányzik a gyengédség, az ölelés, a csók, az hogy hozzámbujjon.. Nem vagyok már szerelmes, de szeretem. Mondtam neki most is hogy hétvégén nem csinálunk valamit? az a válasz, hogy nem, mert 1 óra szabad ideje nem lesz. Pedig lehetne ha akarná! A munka megvár! És én mondtam is neki ezt. Erre az volt a válasza, hogy ha én nem értem meg hogy neki dolga van akkor én vagyok a h*lye. Aztán letettük a telefont, nem is keresett reggel óta. Nemtudom mit csináljak? Nem akarom a fiatal éveimet (22vagyok) azzal tölteni hogy állandóan csak azt kell csinálni amit ő kitalál. (pl: egész nap a földet kapircsálja gereblyével hogy legyen egyenletes, vagy egyik helyről a másik helyre pakol több száz vagy akár 1-2 ezer téglát mert most hopp útban van... stb)

szerintetek mit csináljak?


2011. márc. 23. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat megérett a szakításra. Ez van, ez ilyen, dehát te még fiatal vagy, és egyébként sem szerencsés lehorgonyozni az első kapcsolat mellett, mert később nagyobb eséllyel fut zátonyra.
2011. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Drága!!


Én 26 éves vagyok, 16 éves koromba beleszerettem a férjembe, hajthatatlan és fülig szerelmes voltam. 20 éves koromban összeköltöztünk 21 évesen megszültem a kisfiam és most 26 évesen válunk. Ezek az okok voltak azok amik nekem azt mondták hogy elég, igaz én adtam neki esélyt nem is egyszer, de semmi. Miután a fiam betöltötte a 3 évet utánna még ram se nézett. Azt mondta hogy egy nő 4 dologra való: FŐZZÖN, MOSSON, TAKARÍTSON ÉS NÉHA ODATARTSA!!!) megelégeltem a dolgokat ( ugyan azok voltak az okok mint nálad) és léptem a fiammal együtt! 22 éves vagy , még ezerszer újrakezdheted az életed, sőt még csak most kezdődik neked igazán!! Én ha visszalehetne menni az időben nem kötöttem volna le magam ilyen fiatalon, csak a gyönyörű kisfiamat sajnálnám!! De most ő ad nekem erőt és nyugalmat!! Ha nem bírsz vele a változások mezejére evezni, akkor szakíts, nem ő az egyetlen férfi!!

2011. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez már nem az,amit párkapcsolatnak nevezünk...ne pazarold el életed legszebb éveit,lépj tovább!Most jön a tavasz,a nyár,lehet ősszel már boldogan "feszítesz" egy új kapcsolatban!HAJRÁ!
2011. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Lehetséges az, hogy csak én akarom helyrehozni és ő már nem? (egyébként a munka az nem kifogás nála, régebben is állandóan elfoglalt volt, de régebben szakított rám mindig időt.. de az is igaz hogy most meg jóval több a munkája is)

Nem lehet valahogy ezt helyrehozni? Hogyan lehetne újra szerelemes belém? Mert ő szerinte ő az, de én nem érzem hogy az lenne :S

2011. márc. 23. 16:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Te is azt írod, nem vagy már szerelmes. Érdemes ezt erőltetni?
2011. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Arra nem gondoltál hogy megcsal?? Sok férfi akkor csinál ilyet, ha másfelé kacsingat és arra összpontosít, te pedig hanyagolva vagy!! Az lehet hogy megbíztál benne teljesen, de mi van olyankor ha ő akar változtatni?? Nem gondoltál még erre??
2011. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ő már téged nem szeret,és egyáltalán nem akar veled lenni!Nem lehet hogy van valaki más?

Eleinte nem volt ilyen? Talán rá kellene jönni miért lett ilyen!

Tőle nem kérdezted még hogy mi a baja?

És ez szerintem nem az idő múlása miatta van!

Mi a párommal lassan 4 éve vagyunk együtt és még mindig ugyan úgy imádunk együtt lenni mint az elején,eljárunk együtt szórakozni,szinte mindenhova együtt járunk,minden szabad időnket együtt töltjük!Én nem tudnám elképzelni hogy ne így legyen!

A helyedben szakítanék!

2011. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szakíts,ha bírsz.Ha már most ilyen élesen látod a hibáit,képzeld el mi lesz később.A kapcsolatotok beszürkült,és lassan ki fog fulladni.Gondolom nem egy monoton életre vágysz ily zsenge korban,és ez csak rosszabb és unalmasabb lesz.A belső hangod nem téved,világos a sugallat : "nem tudnék vele élni egész életemben".
2011. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én viszont azt javaslom, hogy beszéld meg vele a dolgokat. Mondd el ezt neki így ahogy van, mondd azt is, hogy ez így neked nem jó, utalj arra, hogy elgondolkoztál, hogy legyen vége. Ha fontos vagy neki, változtatni fog. Nem igaz, hogy nem éri meg küzdeni érte! Adj neki időt, ha nem tesz semmit, nem érdemel meg.
2011. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ez a helyzet már kb 2 éve van. Eleinte sok mindent együtt csináltunk: pl vásárlás, főzés, kirándulás, és sok időt voltunk együtt, napi 3-4 órát biztosan.

Az utóbbi 2 évben pedig csak a munkája foglalja le.

Nincs senkije, mert én rendszeresen ellenőrzöm. Jó azért ez így nem igaz, de időközönként. Volt olyan is hogy felhívattam egy kedves hangú barátnőmmel ismerkedés céljából, de elküldte a barátom őt a búsba... sőt még mondta is aznap, hogy képzeljem már valami csaj hívta és találkozni akart vele. Kizárt hogy lenne valakije és az is kizárt hogy ismerkedne, mert nem jár ő se sehova. (nem iszik, nem cigizik) Néha a haverokkal megállnak az utcán és beszélgetnek. De mindig tudom hol van, jó nem minden órájáról tudok, de bármikor felhívhatom és ha megkérdezem mit csinál megmondja, és soha nem volt még olyan hogy gyanús lett volna a helyzet... 5 év alatt ő is teljesen hűséges volt hozzám. Ha már nem szeretne, akkor miért nem hagyott ott 1 év, vagy 1.5 vagy 2 éve amikor kezdődtek ezek a dolgok? Bármikor megtehette volna. Lehet hogy csak sajnál egy alkalomra 3-4 ezer ft-ot elkölteni hogy elmenjünk valahova? Arról is beszéltünk már hogy mi lenne később? Ha összeköltözünk, és ha 1-1.5 év múlva vége lesz ennek a munkájának. Mondta hogy szeretne majd több időt kikapcsolódásra szánni. Szeretne pl úszni járni, vagy quadozni vagy kirándulni. Nagyon kíváncsi lennék rá hogy tényleg mi lenne 2 év múlva? EGyébként ő eljegyzést is 2-2,5 év múlva tervezi...

2011. márc. 23. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!