Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak mindig ilyen...

Miért vannak mindig ilyen rossz érzéseim?

Figyelt kérdés

Éjjel discoba voltam,és mikor most felkeltem,olyan rossz érzésem lett. Mintha üres lennék,vagy hiányozna valaki de nagyon,és nem kapnék levegőt vagy nem tudom. Utoljára egy srác miatt éreztem ilyet,de akkor sírtam is de úgy hogy nem kaptam levegőt,valami roham volt szerintem. Most van barátom akit nagyon szeretek. De nem miatta van.

16L


2011. júl. 31. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
jesszus. azért mert így ébredtél. majd átmegy rajtad. nem kell minden kis hülyeséget megkérdezni. -.-
2011. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fáradtság, túlterhelt idegrendszer,( zaj, tömeg, füst)esetleg egy kis másnaposság... Nem kell kétségbeesni tőle, lehet, hogy a te szervezeted így reagál egy pörgősebb éjszakára. Ráadásul most még az időjárás sem dobja fel az ember hangulatát.:S Vegyél egy jó meleg fürdőt, igyál egy bögre kakaót, és aludd ki magad.:-))
2011. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ! :) Nem vagyok másnapos,csak a buli elején ittam 8-9 körül. Tudom fiatal vagyok hozzá,de 3 haverom szülinapja volt és hatalmas party és a hangulat kellett. :$
2011. júl. 31. 11:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szedtél be valamit véletlenül? Az még okozhatja ezt az érzést.
2011. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a helyedben vennék egy terhességi tesztet, sosem lehet tudni...
2011. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a kialvatlanság, hosszú éjszaka miatt volt,de az is könnyen lehet, hogy rosszat álmodtál, csak mire felébredtél nem emlékeztél az álomra, ami ilyen érzést keltett benned.
2011. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem szedtem be semmit,és terhes sem vagyok,egész este józan voltam.
2011. júl. 31. 12:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy hozzászokva az éjszakázáshoz, és sem a sok, sem a kevés alkoholhoz. (szerencsére) Önmagában a megszokott időponttól eltérő lefekvés is megtréfálhatja az ember idegrendszerét. Nem érzed magad álmosnak, de a szervezeted nem pihente még ki magát. A tiéd így jelzi. Ehhez nem kell sem másnaposnak, sem terhesnek lenni.:-)
2011. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kicsit pánikpetegség gyanu -azért nézz utánna
2011. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!