Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valahogy ki kell engednem az...

Valahogy ki kell engednem az érzéseim. Annyi minden kavarog bennem. Ha valaki tud értelmeset szólni, írjon, mindenkit meghallgatok, de bocsánat, ez nem lesz olyan igazi kérdés, csak valami naplóféle. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen túl sok a gondolat. Tehát kezdeném. Az egy dolog, hogy a nagypapám, aki egész életébe csak jót tett, rákos, és szenved. Most komolyan. Miért nem tudott, így 75 éves korába, szép természetes halállal meghalni? Haldoklik szegényem. És a tesóm volt barátnője, én még a világon nem szerettem ennyire embert. És elég szegények, most hajón kell dolgoznia. 7 hónapig nem fogom látni. Annyira szeretem. össze vagyok zavarodva. És rossz érzésem van. Meg furcsa. A másik bajom a szerelem *.*

Most ért el, az első szerelem. Osztálytársam az illető, és annyira jól elvagyunk, de én csak haver vagyok neki. A többiek azt mondják tetszem neki, de nem tudom... Olyan fiú, hogy kimondja, ha van valami, egyszóval azt hiszem nem jövök be neki. Pedig úúúúúgy szeretem *.*

Ahhw. Most totál össze vagyok zavarodva.

A nagypapám miatt szomorú vagyok és csalódott :/ mindig szép halált kívántam neki. És most... a rák kegyetlen dolog.

És ez a lány. Megszakad a szívem, ha arra kell gondolom, mennyi szeretet, éneki tehetség van benne. Gyönyörű belülről és kívülről is. Nem modell alkatra értem, régen duci buci volt. Hozzá kell tennem, volt a Megasztárba, még az elsőbe, előtte ment be Tóth Vera, a settenkedő neki azt mondta, kurwa jól énekel, majd bejelentette: nem juthat tovább, már van egy duci énekesnő. Lásd Tóth Vera. :S

A szerelembe meg, totál bizonytalan vagyok. Én legszívesebben kiszaladnék a világból, úgy ahogy vagyok, minden gondot, bajt magam mögött hagyva.


2010. nov. 11. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Huhh! Nagypapádat sajnálom, de gondolj arra, hogy 75 éves létére, egész szép életútja lehetett. Az élet néha kegyetlen, és ez nem csak Veled van így, mindenki kap jót és rosszat, néha több rosszat, mint kellene, de ez kiegyenlítődik, vagyis bízzunk benne. Az élet kegyetlen részéhez tartozik a szegénység is, és bár kiszakad a környezetéből, rengeteg új élményben lesz része ott a hajón, akárhol is lesz, és hipp-hopp eltelik az a hét hónap :)... A szerelem pedig.. hmm.. Érdekes a srác, valahogy tegyél róla, hogy tegyen feléd lépéseket... mosolyogj rá gyakran, legyél a társaságában, és hátha kibújik a maci a bokorból :)
2010. nov. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagypapád miatt ne szomorkodj. Tudom, hogy nagyon nehéz őt rossz állapotban látni, de én azt gondolom, örülj neki, amíg láthatod (még ilyen állapotban is) és veled lehet. Látogasd sokat, tedd boldoggá a jelenléteddel, az neki is erőt ad. Ha majd egyszer elmegy, akkor ne legyen olyan, hogy úgy érzed, nem voltál vele eleget, nem használtál ki minden pillanatot.

A fiú, aki tetszik..szerintem ne osztálytársat szeress, az nem szokott jól elsülni. Közhely, de van annyi fiú. Nem tudom, milyen a viszonyotok, de ha nem beszéltek, akkor ideje lenne, különben nem jutsz előrébb. És nem kell rögtön letámadni, elég ha felszínes témákról dumáltok, aztán szép sorjában bemászol a belsőbb világába. Ha annyira nem megy, ne erőltesd, lehet, hogy fellángolás csak. Most nagyon intenzív, de talán 1 hónap múlva látsz mást és akkor rájössz, hogy ez mulandó.

A lányt meg elhiszem, hogy sajnálod, de feltételezem, már felnőtt és tudja, hogy mit miért tesz. Ha kevés a pénz, akkor sajnos most ez egy ilyen időszak, hajón kell melóznia ahelyett, hogy azt tenné, amit szeret. De ez az élet, nem alakulhat mindig kedvünk szerint. Majd lesz jobb is, csak most össze kell szednie magát.

Fel a fejjel, hallgass jó zenéket, legyél a barátaiddal és azokkal törődj, akiket tényleg szeretsz. És velük is próbálj meg szép pillanatokat átélni:)

2010. nov. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a biztató szavakat. (:

a fiúval az a helyzet hogy folyton együtt lógunk, épp ezért, már mindenki mondja összeillünk, mindig olyan jól elvagyunk, bla,bla.

Már több mint 1 éves tetszik, voltak közbe más 'lehetőségek' is de mindig nála kötöttem ki (:

2010. nov. 11. 23:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagypapa. Ez valóban szomorú dolog, de gondolj azokra a szép dolgokra, amiket együtt éltél meg vele.


Öcséd (vagy bátyád eze). Gondolj rá, milyen nagyszerű dolog, hogy, nyavajgás helyett a megoldást keresi. Nem őt kell sajnálnod, hanem azokat, akik nem jutnak el addig, hogy ha bajban vannak maguknak kell cselekedniük. Ez a csaj a mostani melójával rendberakja az anyagi helyzetét. Ha mégsem, akkor a következővel, vagy az azutánival...

A lényeg, hogy nem hagyja, hogy a körülményei legyőzzék őt.

Szerelmed. Erre nem lehet mit mondani, érhet még téged elég sok meglepetés. Jó is, rossz is.


Hogy mit csinálj? Tegyél úgy, ahogy jónak látod. Szaladj ki a világból! Aztán szaladj vissza :)

Komolyra fordítva a szót. Szemtelenül fiatal vagy (még osztálytársaid vannak). Előtted millió lehetőség. Szerintem élvezd az életet és tanulj (nem az iskolaira gondolok)! Legjobban abból tanulsz, ami történik veled, de ha utánaolvasol a dolgoknak, meghallgatsz embereket, akik a tiédhez hasonló problémákkal küzdöttek, azzal rengeteget tehetsz hozzá az életedhez. Mit érdemes tanulni?

-Egészségintelligenciát. Meg tudd óvni magad, és a számodra fontos embereket az olyan kihívásoktól, mint ami most a nagypapádnak van.

-Pénzügyi intelligenciát. Ne kelljen olyan munkát elvállalnod, amit nem szívesen csinálsz.

-Érzelmi intelligenciát. Emberi kapcsolatok kezelését, beleértve a párkapcsolatot.

Ha ebben a három dologban jó vagy, nagyszerű életed lesz.

2010. nov. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De szivesen írnék neked, de nem tudok értelmesen szólni. Bocsi, hogy zavartalak.
2011. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez az élet.A nagymamám,akit a világon a le szerettem, szintén rákban halt meg, szenvedett,pedig még csak 63 éves volt.Nem tudom pontosan milyen ember volt,de én szerettem és szerintem jó anya és feleség volt+nagymama.Ráadásul egészségesen élt,de a csaldában sok rákos beteg volt, szóval ez gondolom valami genetika.

Godnolj arra h. utána már nem fog fájni neki és jó lesz neki a másvilágon.Lehet neked rossz lesz,de eza normális, sokkal jobban szenvedett volna ha előtte halnak meg a szerettei.Ez a természet rendje.

A szerelem:Mivel ez az első, érthető h. össze vagy zavarodva,de hidd el fiatal vagy és még sok jó és rossz dolog fog történni veled, ez attól függ h. mit engendsz meg a másiknak.Idővel ez is el fog múlni és talán jobb is így,mint ha ráerőltetnéd magad és a végén a barátság is megszakadna.De persze próbálkozhatsz,de ha ő nem lép akkor nem eröltetném.Amúgy biztos lesznek még oylanok akibe szerelmes leszel vagy olankor akik beléd szerelmesek.Légy önmagad és sose alázkodj meg, és ne eröltesd ami nem megy,mert annak úgy kell lennie...

2011. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!