Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Udvarlót" a nagy családba....

"Udvarlót" a nagy családba. Korai?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyok együtt a barátommal, ő 22 éves, én 18. Elég komolyan gondoljuk a dolgot mindketten. Lesz egy családi buli a hétvégén 25 fővel, távoli rokonokkal meg minden. Meghívták őt is, és nem tudom, hogy korai lenne-e bemutatni mindenki előtt. Mondtam neki is, ő szívesen eljön, és mivel komoly a dolog, és a család is elég rugalmas, meg nem egy feszélyezett a társaság, még jó ötletnek is tartottam. Tegnap azonban apa bogarat ültetett a fejembe, hogy anyát csak x év együtt járás után mutatta be a nagy családnak, és hogy 18 évesen ez még korai. Szerintetek? Mi a "divat" manapság?
2011. márc. 23. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Lazítsatok egy kicsit! Ne úgy fogd fel, hogy most mutatod be a leendő férjed, hanem egyszerűen csak hogy ő az a srác, akivel most a legtöbb időt töltöd. Ne csináljatok nagy bemutatást, egyszerűen csak szórakozzatok jól!
2011. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza lehetne... ha a családod nem olyan, hogy minden kérdése arra irányul majd, hogy "na és hogy tervezitek a jövőt? esküvő? baba? miegymás?" :))


Mert, ha ilyenek, akkor jobb, ha nem viszed.

2011. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem én, de mégis mit fog gondolni mindenki, ha esetleg netalántán úgy alakulnak a dolgok, hogy viszem a következőt? Az azért kellemetlen...
2011. márc. 23. 16:48
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Nyugodtan vidd. Nálam már összefolynak az emlékek, sokszor a családom emlékeztet egy-egy mókás fickóm vicces sztorijára. Szóval láttak 16 éves korom óta legalább hatot, de lehet, hogy többet is (mindenkivel azt gondoltam, hogy komoly lesz..:D). Egyáltalán nem volt ciki, most már férjem van és kisbabám és az azért már más. Senkinek nem jut eszébe, hogy a többit minek hoztam ide, és a férjem meg különleges, mert ő már a FÉRJEM.

27L

2011. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem menjen a párod is..

Én is bemutattam az összes barátomat (igaz nem volt sok)..

És nem szóltak meg érte...nem az őskorban élünk..

Amugy mit szólna a párod,(ha egyszer már meghivták)hogy nem viszed magaddal?Szerintem biztos azt gondolná,hogy szégyelled a család előtt vagy ilyesmire gondolna..De ez az én véleményem..

2011. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Reméljük nem lesz gáz:) Igazából én se hezitálnék, ha csak a szűk értelemben vett családról lenne szó, de ez így kicsit más. Meg mivel azt mondta, hogy el fog jönni, nem mondhatom, hogy meggondoltam magam, mert biztos félreértené. Tényleg nem a személye ellen irányul, de akkor is 18 vagyok.
2011. márc. 23. 17:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megítélni. Ha elég laza a család, akkor azon se lesz fennakadás, ha jövőre a következőt viszed. Meg tényleg ne ünnepélyes bemutatás legyen belőle, hanem csak szórakozzatok jól. Megjegyzem, nekem olyan a családom, ahova már csak biztos partnert vinnék, de tudom, hogy vannak laza családok is.
2011. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mutasd be! Ha komoly akkor ne is gondolj arra, hogy következő...

Nálunk nem volt jó megoldás sajnos, az első barátomat túl korán mutattam be nekik ( állításuk szerint).

A másodikat meg nem akartam ezért ilyen korán, akkor meg azzal szekáltak, hogy biztos valami defektes, hogy dugdosom :D Na ezen menjen el valaki...

2011. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan vidd. Nálunk úgy van, hogy ilyen nagy családi rendezvényeken mindenki viszi a párját, van aki évtizedek óta ugyanazt, van aki minden évben mást (van aki veled egyidős, de olyan is aki jóval idősebb mégis kb. 10 barátnőjével találkoztunk már) szóval ha szívesen látják ne csinálj ebből problémát.
2011. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vidd nyugodtan.

Ne abból indulj ki hogy apud mikor mutatta be az anyudat.Azok másabb idők voltak.

Akkoriban az volt a természetes hogy egész életükben jóformán csak egy párjuk volt (persze voltak kivételek)

Ma már természetes az hogy mielőtt valaki megházasodik van 2-4-6 sok pasija, csaj.

2011. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!