Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » UTÁLOK kamionozni! Mit csináljak?

UTÁLOK kamionozni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Régebben szerettem már nem. Keveset vagyok a családommal, fáradt vagyok, sok a veszekedés, jönnek a büntetések és szinte egész nap ideges vagyok néha. A kollégák jók őket szeretem csak..kivagyok. egyre többet megyek és egyre gyengébb a fizetés. tudom ne sírjon a szám más is van így vagy rosszabbul. más munkát már régóta keresek de nem találok. és nincs időm semmire. Utálom ezt az egészet már. tudok valamit csinálni?

29/F

bandika


2011. márc. 23. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egy levelező tanfolyamot javasolnék (mivel mindig úton vagy, és nem tudsz rendszeresen bemenni az órákra) és ha elvégeztél valamilyen képzést, akkor el tudnál vele helyezkedni.

29 évesen még nem késő, és újrakezdheted az egészet simán! Kitartás!

2011. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Tudsz. Örülni hogy van munkád,addig amig nem találsz mást. :-)
2011. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm is ebben a cipőben volt.Két három hétre is elment néha.Párja sem bírta.Keresett, és talált.Most egy olyan cégnél van, ahol csak 2-3-4 naposak az utak.Családbarát.

Szóval nem lehetetlen.

2011. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Én maximálisan megértelek!! Fuvarszervezéssel foglalkozok, és állandó kapcsolatban vagyok a szállítókkal- számomra fontos az ügyfelek pontos tájékoztatása az úton lévő áruról - de nap, mint nap tapasztalom, hogy idegesek, frusztráltak az állandó várakozások, estleges büntetések miatt. Sokszor próbálok nekik segíteni, együtt érezni, de az kevés.

Szerintem válts! Ha már erre a szintre eljutottál muszáj váltani, mert még a végig valami bajod esik.

Az ország mely részén laksz? Azért kérdezem, mert fontos szempont abban, hogy milyen területen vállalj munkát.

2011. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Menj el belföldezni. Többet tudsz otthon lenni. Nemzetközizel ugye? Hány éve csinálod?
2011. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Borsod. amúgy az a baj h én nem tudom máshogy elképzelni magam. Nekem csak azzal van bajom h keveset vagyok és túl kevés a fizetés.
2011. márc. 23. 18:41
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
AMiről érzi az ember,hogy nagyon nem megy és nagyon szenved, azt meg kell szüntetni minél előbb. Biztosra veszem, hogy találsz mást. Kezdj el keresni. Fiatal vagy még, bármibe belefoghatsz.
2011. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

megértelek. nekem apukám kamionozik 18 éve, abból már 8 éve Olaszban. kb. 2 havonta jár haza...

ha régebb óta kamionozol, akkor gondolom van már néhány ismeretséged, érdeklődj! sok szerencsét.


16/L

2011. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

"fuvarszervező" vagyok.

Hát...Borsod nem a lehetőségek "hazája"...

Szerintem menj el belföldizni, ha más nem területen nem találsz melót.

Saját gépjárműved van? Esetleg nem gondolkodtál abban, hogy egyéni vállalkozóként vállalj fuvarokat? Vagy nagyon megundorodtál ettől a munkától?

2011. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Belföldezek (billencsel járok de néha tartállyal) és amikor tartállyal vagyok van olyan h vasárnap este megyek szombat este meg jövök. De volt már olyan h kamionstop miatt nem tudtam hazajönni. Ha nem lenne feleségem meg gyerekeim akkor nem zavarna ennyire. dehát így
2011. márc. 23. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!