Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokatesóm mindig áthozza...

Az unokatesóm mindig áthozza a gyerekét, akit utálok! Hogy utaljak rá, hogy nem kívánatos személy?

Figyelt kérdés
Kedvelem az unokatestvéremet, de a gyerekétől rosszul vagyok. 2 éves. Tiszta nyál, folyton sír, összekoszolja a lakásomat.
2011. júl. 11. 16:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Ezt nem tudod megoldani sértődés nélkül. Nyilván nem fogja magára hagyni a 2 éves gyerekét...szóval számíthatsz rá, hogy többnyire vele együtt megy hozzád, úgyhogy szerintem ha nem látod szívesen a gyereket, akkor ne hívd meg az unokatestvéredet se.
2011. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Hogy a csudában lehet egy két éves gyereket utálni? Miért nem állsz másképp a témához, miért nem próbálsz meg foglalkozni vele?
2011. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

Úgy beszélsz a gyerekről mintha egy undorító kis dög.. állat lenne. Te hogy viselnéd ha így viszonyulnának ahhoz akit a legjobban szeretsz?

Fogadjunk se kutyád se macskád... biztos még túl fiatal vagy a családhoz is.

2011. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%

az egy gyerek. ilyen. elárulom, pont ilyen voltál, idegesítő, hangos, nyálas , beszarós.

ha neked lesz kölyköd mit csinálsz? nem mész majd sehova? hogy fog esni ha azt mondja a család h 5 évig amig nem tud viselkedni a gyerek a közelükbe se menj?

nekem nincs gyerekem, de gyerekes idegesítő hangos rokon van, de lenyelem, mert gyerek!!

2011. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, hogy hany eves vagy, de semmi empatia nem szorult beled. Szerinted 2 eves gyereket be tud dobni a sarokba vagy szekrenybe, amig atmegy hozzad? Miert nem mondod meg neki, hogy ne menjen hozzad? Mert ha a gyerek nem mehet, akkor o sem fog. En nem is mennek ilyen emberhez...tudasd vele, hogy zavar a gyereke es garantaltan nem fognak tobbe hozzad menni.
2011. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
egyszerűen mondd meg neki, hogy utálod a gyerekét. Többet nem fogod őket látni az biztos....
2011. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
14%
kedves kérdező nő vagy legalább? ha igen akkor remélem, hogy hisztis gyerekeid lesznek!
2011. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
sehogy nem tudod megmondani szépen. Én barátnőm egyik gyerekét nem bírom elviselni ő pedig már nagy (5 éves), de elviselhetetlen. Pedig a gyerekeket szeretem, nekem is van, meg ennek a barátnőmnek is van egy másik fiatalabb kis lány azt is szeretem. Mivel a kis krapek elviselhetetlen, mindenbe belemászik mindent rombol így elég ritkán találkozok a barátnőmmel.
2011. júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7%
Jószagú málnabokor! A gyermek a legnagyobb áldás! Csodálatos "dolog", én speciel már alig várom, hogy nekem legyen! Hogy lehet utálni egy kis édes gyerkőcöt? Teljesen ártatlan, kedves, aranyos, arról meg végképp nem tehet, hogy nyáladzik! Arra nem gondolsz, hogy te is ugyanilyen voltál? Hány éves vagy te? És egyáltalán mit vártál? Hogy majd ápolgatjuk a drága lelkedet, hogy "jaj, te szegény, milyen igazad van, csúnya-buta kölyök, hogy bajt okoz neked". Ne haragudj, de sajnállak, hogy így gondolod. Ha meg ennyire nem bírsz elviselni egy kisgyereket, akkor közöld az unokatestvéreddel, hogy legközelebb ne tegyen ki téged annak a "kínnak", hogy elviszi hozzád a gyerekét. Biztosan megérti majd.... Habár...ha jobban belegondolok, nem is biztos...
2011. júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 ava87 ***** válasza:
84%
Miért nem mész át te hozzájuk? Én sem nagyon szeretek másokhoz menni a gyerekkel (mármint olyan felnőtt ismerőshöz, akinek nincs gyereke), mert ott állandóan szemmel kell tartanom, hogy mit csinál, mihez nyúl, úgy meg nem lehet normálisan beszélgetni. Ha hozzánk jönnek, az máris jobb, ott vannak a játékai, amikkel el tud játszani, nem kell attól félnem, hogy valamit tönkre tesz, mert tudja, mihez nyúlhat és mihez nem, meg ami igazán értékes, az el van pakolva.
2011. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!