Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Van egy peres ügyem örökséggel kapcsolatban. Az ügyvédtől, aki elkezdte az ügyemet, el kellett vennem, mert megbízhatatlan volt. A másik,akit ezután megbíztam az ügyemmel, már volt egy tárgyaláson (velem), de egyszerűen nem látom, hogy ténylegesen rajta lenne az ügyemen, nem tudja az adatokat, keveri a neveket ( enyémet az alperesével),felkészületlenül jön el a tárgyalásra, stb...

Mit csináljak? Váltsak megint ügyvédet? Mit fog rólam gondolni a bíróság? Így valószínűleg hülyének fognak nézni.


2011. márc. 23. 20:47
 1/5 anonim válasza:
Semmiképp nem te vagy a hibás.És szerintem mindenképpen válts ügyvédet.Ilyenkor a per végkimenetele fontosabb mint hogy mit gondol a bíróság.a váltással csak több eséllyt adnál magadnak.
2011. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, és már egy valag pénzt kifizettem mind a kettőnek...
2011. márc. 23. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsötől,és a másodiktól is azonnal vissza vettem volna a pénzemet.Ne mond,hogy ilyen nincs, mert én is ezt tettem az én ügyvédemmel.100.000 Ft-ot kért összesen,előlegben 50.000Ft-ot.A pénzt oda adtam,majd a tárgyaláson mély álomba zuhant.A pert el vesztettem.A folyosón kérte,a pénz másik felét!!Amit ott kapott tőlem,azt nem tette zsebre,és 1 napot adtam,hogy a pénzem meglegyen.Másnap bementem az irodájába,a pénzem ki volt készitve.
2011. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kit érdekel ha hülyének néznek,csak a te érdekeidet tartsad a szemed elött,ha úgy érzed haszontalan az ügyvéd akkor válts! :-)
2011. márc. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké! Köszönöm Nektek!!
2011. márc. 24. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!