Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan reagálna a...

Szerintetek hogyan reagálna a párom ha otthagynám?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkozom az utóbbi időben hogy mi legyen. Én próbálok változni, hogy megfeleljek neki, de úgy érzem sosem leszek elég jó ahhoz hogy eljegyezzen. Ő is mondta, hogy még nem érzi úgy hogy ott tartanánk, pedig már együtt vagyunk több mint 4 éve, ismerhetne kívülről-belülről. Mondtam is neki, hogy már nem fogok nagy mértékben megváltozni sem pozitív irányban, sem negatív irányban. Annak ellenére hogy én folyton próbálok alkalmazkodni hozzá, úgy érzem ő egy fűszálat sem emelne meg a kapcsolatunk érdekében. Hetente több napot külföldön van, kb 2-3 napot, dolgozni. Ha itthon van képes nagyon elhanyagolni magát, rimánkodni kell neki hogy borotválkozzon már meg, vagy vegye már át a felsőjét. Szinte csak akkor borotválkozik meg ha kimegy külföldre, pedig ott elég igénytelen munkát kell végezni...Na de mindegy. Az a lényeg, hogy már semmit nem csinálunk együtt. Tényleg semmit. Nem érzem úgy hogy szeretne, pedig ő azt mondja, hogy ő szerelmes belém, és minden oké az ő részéről. Ha van pl valentin-nap vagy névnapom, vagy május 1.e akkor mindig kapok tőle szép ajándékokat, mályus kosarat is már kaptam 4et! De a sima hétköznapokban egy szelet sütire sem hívna meg, azt is mindig én erőltetem, hogy pl nyáron, egyszer én hívom meg fagyizni, egyszer meg ő engem. De szinte még a gombócok számával is elszámol, mindig tudja mennyi járna neki. Nem tudom mit tegyek... Nagyon sajnálom hogy itt tartunk, én még mindig nagyon szeretem. abba is belegondoltam már, hogy mi lenne, ha ő jelentené be hogy az ő részéről ennyi... Szerintem összetörnék. Viszont az is hangoztatta, hogy neki ideje sem lenne más nőt keresnie utánam, inkább lenne egyedül, nem kell neki senki.. vagy majd az jön úgyis magától. Nem jár bulizni, haverokkal sem szokott elmenni sehova. Mit tegyek hogy jó legyen újra a kapcsolatunk? Szakítsak? Ha szakítok vele akkor szerintetek elképzelhető hogy fölnyitja a szemét, vagy tesz valamit annak érdekében hogy visszaszerezzen? Régebben, nagyon régen, 2-3 éve, sok apróbb szakítás volt, de inkább én ezt csak úgy nevezném, hogy összevesztünk és valamelyikünk haza ment. Általában vagy én küldtem el, vagy én jöttem el. De általában az esetek 80-90%ában én hívtam fel, hogy na beszéljük meg. Szerintetek mit tegyek?

Köszönöm ha válaszoltok.


2011. márc. 23. 22:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsmondat ez volt: ideje sem lenne másik nőt keresni.

Megszokásból van veled. Elhagyni nem akar, mert így kényelmes, elvenni nem fog.

Lehet, hogy néha meglep jeles napokon, mert szeret, de ez olyan, mint amikor fűvet szedek a tengerimalacomnak. Szeretem a Döncit, Dönci örül a fűnek, Dőnci fűvet majszol, és nem visít egy ideig. Remélem érted.


Lehet, hogy te összetörnél, ha ő szakítana, de a ő nem.

Ha már ennyire lapos az egész, akkor döntds el, hogy hány évet akarsz még rápazarolni.

2011. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Sztem nem érdemel meg téged, kezdj egy új fejezetet az életedben és hagyd, hogy ő is élje a sajátját. Amúgy hány évesek vagytok?
2011. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a te párodért egy lépést sem tennék. Ha mégis, akkor csak hátrafelé!

Olyan nő nincs, aki csak ennyit érdemel.

2011. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Huszonévesek vagyunk.
2011. márc. 23. 22:49
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
húhh hát nem egyszerű eset...így olvasva úgy tűnik mintha, ő magasról tenne a kapcsolatra, csak a "kötelezőket" nyújtja és ennyi...most mondanám, hogy Te jobbat érdemelsz, de mivel te szereted, ezért ez sokat nem segít...így kívülállóként, azt mondom, hogy így a kapcsolatnak nincs jövője, és a leírtak alapján, nem hiszem, hogy nagyon megrázná, szóval ha jól átgondoltad, vess véget neki (szerintem)
2011. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Már leírtam máshol, de a férfiak olyanok, mint valami bolygó. Haladnak a kis pályájukon szépen, majd csak lesz valami alapon, egészen addig míg, valaki ki nem mozdítja őket. Hát ez nem te voltál. Veled csak halad tovább céltalanul majd lesz valami alapon. Meg lehet dugni téged, nem kerülsz sok pénzbe, tök jó. Ezt valahol ő is tudja, ezért nem haladtok semerre. Majd egyszer jön neki valaki, akivel nem kellenek évek ahhoz, hogy úgy érezze ott tartanak. Egészséges felnőtt embernek nem kell négy-öt-hat-hét stb. év ahhoz, hogy el tudja dönteni, akar-e valamit a másiktól vagy sem.


Ilyenkor szokott az lenni, hogy szétmennek sok év sehova sem tartó kapcsolat után, majd a csaj csak pislog, miután a pasi hirtelen talált egy nőt, akire egy év alatt, mindent ráaggat megvesz neki, aztán el is veszi szépen, meg felcsinálja, amit vele akár 10 év alatt sem tett meg.

2011. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ja hozzá teszem, most van ilyen a családban pont, a szerencsétlen csaj mindig otthagyja, a pasi megígéri, hogy "minden más lesz", akkor vissza fogadja, úgy két hónapig tényleg rendesen viselkedik, majd vissza az egész a langyos fosba, a "fizesd ki a kétszázforintos hajgumit a bevásárlásból"-ba stb. Esetleg ha visszasírja magát, egy esélyt adhatsz neki, de ne többet.
2011. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Párom is ezt csinálja... Ha vásárolni megyünk, és fizetett 8 ezret, ebből 500 ft az enyém simán elkéri, pedig nekem néha egy ft-om sincs, vagy ha van kell másra, neki meg havi 2-3 száz ezer :S
2011. márc. 23. 23:09
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Pénzt se költ rád, mert minek. Mondom ezt csinálja a mi kis jómadarunk is, de hát a ragaszkodik a lány is, mert fosik, hogy nem lesz másik. Ő már addig is eljutott, hogy ezt kimondja, hogy attól fél nem lesz másik pasija, mégis vele van. De olyanokat megcsinál már vele, hogy nem jön össze neki egy másik nő, és aztán visszakönyörgi magát, hogy akkor majd most megváltozik. És persze, hogy nem. Én egy ideig próbáltam segíteni, de már azt sem tudom, hogy sírjak vagy nevessek, mikor ő is tudja, hogy szar az egész mégsem hagyja ott. Jó eséllyel a pasi sem egy sóher g.ci, csak épp nem a megfelelő nővel van. így meg egyiknek sincs esélye, hogy az "igazit" találja meg.
2011. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Hagyd el és kezdj új életet!

Ennél jobbat érdemelnél. Még csak 4 éve vagytok együtt de már eléggé úgy tűnik kihűlt a kapcsolat. Ha te szakítasz könnyebben viseled majd, hidd el.

Ha annyira szeretne akkor abból a pénzből ha nem is halmozna el ajándékokkal de legalább nem kérné ennyire számon a dolgokat és nem venné el a pénzed. Főleg ha tudja, hogy te nem vagy annyira tehetős.

Nem is értem, ha van pénze miért nem visz el néha valahová... na mindegy.


"vagy majd az jön úgyis magától. " Hát én lekevertem volna neki egy pofont és otthagytam volna egy ilyen mondatért. Ez olyan, mintha nem is nagyon érdekelné a dolog. Ezzel azt is mondhatta volna, hogy: figyelj, te sem érdekelsz de amúgy is biztos lenne nőm utánad is különösebb erőfeszítés nélkül is.


Emellett el is hanyagolja magát, meg téged is... Nem tudom, nekem ez már bőven elég lenne egy szakításhoz.


Amúgy két kérdésem lenne.

1 Mégis mire költi a pénzét? Tudom, sokat elvisz a rezsi meg minden szükséges dolog, de egyébként költ valamire vagy ha marad egy kis pénze mihez kezd vele?

2 Miért szereted őt, melyek azok a tulajdonságai amik másokban nincsenek meg, amiért érdemes vele maradnod?

2011. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!