Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy egyre többször...

Normális, hogy egyre többször gondolok arra, hogy milyen lehet meghalni, mikor fogok, hova kerülök, ki hogyan reagálna?

Figyelt kérdés
Nem tudom, miért szeretek annyit gondolni rá... De nagyon jól elfantáziálok arról, hogy milyen érzés lehet a halál, milyen vagyok akkor, amikor meghaltam, stb. Amire pedig legtöbbször gondolok, az az, hogy vajon hiányoznék-e a tanáraimnak, osztálytársaimnak, hogyan reagálnának a testvéreim, ha megtudnák, hogy meghaltam, stb. Ez normális? Más is szokott ilyenekről gondolkozni?
2011. ápr. 10. 09:54
1 2
 1/11 Tom Benko ***** válasza:
71%
Igen, normális.
2011. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez de bő válasz. :D Bár ez volt a kérdésem.

Köszönöm.

2011. ápr. 10. 09:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek eszébe jut legalább egyszer élete során, de ne foglalkoztasson sokat, van még bőven mit tenned halálod előtt. :-)
2011. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
normális, időnként előjön. ha túl boldog vagy:P
2011. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én tizenévesen megírtam a temetésem forgatókönyvét is.Azt is meghatároztam, hogy ki lehet majd ott a temetésemen, milyen zenét játszanak, és ki állhat majd az első sorban. Most 55 éves vagyok, és egyre ritkábban gondolok erre. Úgyis eljön, amikor meg van írva.
2011. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm szépen mindenkinek. =)
2011. ápr. 10. 11:24
 7/11 anonim ***** válasza:

igen. én is sokat gondolkozom rajta. sztem az én temetésemre nem sokan jönnének el.

remélem nincs túlvilág, néha a földi élet is pokol.

2011. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezen én is sokat gondolkodom, félek tole, és nagyon remélem, hogy van túlvilág. Nemrégiben találkoztam egy fiúval, aki magát indigónak vallja, azt mondja, hogy lát dolgokat a múltból, meg rólam is pár olyan dolgot tudott, amitol leesett az állam. O azt mondta, hogy van túlvilág és ott mindenki test nélkul lebeg, és oda megyunk pihenni mielott visszatérunk a Foldre. Rettegek attól, hogy a halál után nincs tovább, ezért nagyon szeretnék hinni neki.


Múltkor a páromnak említettem, hogy ha a férjem lesz soha ne engedje kihantoltatni a holttestemet (valami helyszínelos sorozatot néztunk). Erre o elsírta magát, hogy nem tudja elképzelni az életét nélkulem és nem is akarja, mert velem akar megoregedni.


Nem tudom normális-e, ha nem az, akkor udv a klubban :)

2011. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Mert Isten ugy szerette a világot, hogy az Ő Egyszülött Fiát adta, hogy valaki hisz Ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen"! Biblia, János 3:16

Kedves utolsó! Igen, van élet a halál után!

2011. ápr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

A kérdezőnek nem is válaszoltam, bocsánat! Igen, van élet a halál után! Ha szeretnél örökre Istennel lenni és boldog lenni, akkor fogadd meg a fenti Igerészt! Isten áldjon

2011. ápr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!