Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért a kétszínű...

A lányok miért a kétszínű bunkó fiúkat szeretik?

Figyelt kérdés
de komolyan.....már sokadjára baszik ki velem az élet
2011. márc. 23. 23:46
1 2 3 4
 1/39 dag ***** válasza:
52%
Mert hülye libák azééééééééé :D
2011. márc. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
57%

Mert igazából mutáns, gonosz, földönkívüli szörnyek vagyunk, akik a kétszínű bunkó fiúkkal szövetkeztünk a világ egyetlen megmaradt, értékes emberfaja, a "jófiúk" leigázására. :D


Tényleg, mit is mondhatnék... Azok a lányok, akik a valóban kétszínű, bunkó fiúkat szeretik vagy szintén kétszínűek és bunkók, vagy nem lesznek sokáig boldogok a választottjukkal.

2011. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
31%

Azért, mert általánosítasz!

Annyira elegem van már azokból akik általánosítanak!

2011. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
73%

A lányok nem a kétszínű bunkó fiúkat szeretik, hanem a sármos pasikat. Érdekes, hogy ez gyakran összekapcsolódik.

Én "összejöttem" egy kétszínű bunkó fiúval, aki mellékesen tökéletesnek adta el magát, és ez már az a kategória volt, amikor tényleg nem lehet észrevenni, hogy megjátsza magát (legalábbis kérdeztem másokat, hogy én voltam-e naiv?) így bedőltem neki, átvert, azóta se láttam.

Nem szeretem őket, mégis sikerült egyet kifognom...

2011. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
57%

Két fő embertípus van szerintem, akik úgy "hódítanak", hogy önmagukat adják, meg vannak akik eltitkolják önmagukat inkább. Persze átmenetek vannak, meg van aki nem direkt titkolózós, csak fél kimutatni önmagát.


A titkolózósokra mondják sokan hogy rejtélyesek, misztikusak. Ez mind2 nem körében népszerű. Csak egy idő után úgyis kiderül mivan emögött az izgi álarc mögött: semmi. Ezért is titkolták annyira az igazi arcukat.

2011. márc. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

nem általánosítok.nem írtam,.h miért minden lány őket szereti,hanem utaltam rá,hogy aki őket szereti,az miért.

én se vagyok jófiú,ahogy a kedves 2. ironizált,csupán felhúz,h. egy olyan egyén kavar be mindig,aki tahó.és 2.jára.....

2011. márc. 23. 23:57
 7/39 anonim ***** válasza:
42%
Mert izgalmasak
2011. márc. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
69%
Mert minenkinek b@ssza a csörét ha átvágják,becsapják ,megalázzák,semmibe nézik és azért is meg akarja mutatni hogy megszelídíti a vadlovat és egyszer az övé lesz bármi áron!!!Nem szeretik a lányok az ilyen fiúkat,csak azt hiszik hogy szerelem,,,nem egy ösztönös birtoklási vágy....:-)
2011. márc. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
42%
Nagyonkevesen mondják ki, hogy szeretnék, mégis sokan szeretik. A tudatalattijukban van.
2011. márc. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
43%
mert a nők szeretnek szenvedni.
2011. márc. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!