Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Melyik...

Melyiket válasszam? Melyik lenne okosabb?

Figyelt kérdés

Családom van,35 éves férfi vagyok.

Van egy munkahelyem most ahol 80-100ezer ft-ot tudok félretenni magyarországi viszonylatban nagyon jól keresek,ez hosszútávú munka,bejelentett.


Adódott egy lehetőség ahol 250ezer ft-ot tehetnék félre havonta viszont ez a munka csak 6 hónapra szól,mellette van még hogy tengerparton lenne(aminek a kisfiam nagyon örülne)


A családom mindkét esetben velem lehetne.

Félek hogy ha a 6 hónapos munkát választom utána nem találok még egy ilyen jó munkahelyet itthon.


Ti mit tennétek????


2011. márc. 24. 09:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Én maradnék a régi, biztos munkánál
2011. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Rita Anna válasza:
38%
Én biztosan elmennék.A lehetőségek azért vannak az életben,hogy megragadjuk őket.Sok sikert!!!
2011. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
58%
Ha már kint vagy, és belejössz a munkába, lesznek ismerőseid, találsz még magadnak kint munkát, csak tartsd nyitva a füled, és a szemed.
2011. márc. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hosszútávú munka kapcsán ilyen jól keresel, nem értem, mért akarsz még többet, egy bizonytalan jövő miatt nem áldoznám fel a jelenlegit. Tengerpartra meg biztos el tudsz menni a családdal, és ha dolgoznod kell, akkor meg úgyse lehetsz velük.
2011. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

A kinti munka egy nagyon kedves ismerős családnál van,ez csak szezonmunka tehát ha szeretnék sem maradhatnék,de nem is akarunk maradni.

Viszont fél év után ha hazajövünk 1 millió ft lesz a kezükben tisztán,ez az ami nagyon kecsegtet mert lakást szeretnénk venni és ez nagyon jól jönne...

Attól félek ha visszajövünk ide akkor nem találok majd munkát és feléljük az 1 millió ft-ot:-(

2011. márc. 24. 09:31
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz. Ugye az előzőt lehetne biztos pontnak nevezni, de a munkaerőpiacon olyasmi nem létezik. Egyik napról a másikra változhat minden, és máris nincs munkád.

Más részről fél év az túl kevés idő, és mellé a pénznövekedés túl kicsi. Ha fél millióról lenne szó, már jobban megérné, de még lehet, hogy akkor sem.

Mérlegeld a nyereséget, és a veszteségeket.

2011. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
46%

Igen 6 hónap hosszú idő, az alatt tudsz nézelődni a további lehetőségek után.

Ha kevesebb időről lenne szó, akkor azt mondanám maradj, de így én mennék a helyedbe.

Iszonyat mázlista vagy! :)

Nem tagadom irigyellek.

2011. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Olyan a munkahely hogy sűrűn velem lenne a család munka közben.
2011. márc. 24. 09:32
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
én a biztosat választanám. a tengerhez meg elvinném a családomat a megtakarításból.
2011. márc. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg kérni 6 hónap fizetésnélküli szabadságot, vagy beszéld meg a főnökkel, hogy mit tehetnél ilyen esetben.
2011. márc. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!