Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válasszam a könnyebik utat?...

Válasszam a könnyebik utat? Mi legyen?

Figyelt kérdés

Sajnos rossz iskolát fogtam ki,tehát váltok jövőre.

Most 4 éves képzésre járok(de nem tanultunk kémiát,fizikát). Két sulit is kinéztem,az egyikben 5 éves képzés van (első évben csak ismételtek,nem tanultak kémiát,fizikát stb),

a másik suli 4 éves (ők már tanultak kémiát és fizikát is).


Az 5 évesbe átvennének simán,de nekem az +1 év suliba járást jelentene.

A 4 évesbe meg csak úgy vennének át ha különbözeti vizsgát tennék kémiából+fizikából+gazdasági vizsga (novemberben lenne,addig átvesznek).


Mindkettő valamilyen szempontból jó,ti mit választanátok? Nehéz a különbözeti vizsga ezekből a tantárgyakból (9.osztályos tananyag) ?


2011. jún. 11. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mennyi időd van rá megtanulni, és milyen képességű vagy. De szerintem ahhoz kellene magántanár is.
2011. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A különbözeti vizsga nem olyan nehéz, főleg ha csak egy évi anyagból kell letenned. Én anno 3 éves anyagból tettem különbözetit. Valahol szerintem ez is iskolafüggő.
2011. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindkettőből 3-4 voltam 8.ban. Szerintem képes lennék rá megtanulni. Szakközépiskolába mennék át,azt mondják hogy nem nehéz,de kell tanulni.
2011. jún. 11. 20:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Grat utolsó! :)
2011. jún. 11. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!