Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időt töltötök párotokka...

Mennyi időt töltötök párotokkal? És mennyit kapcsolódtok ki egyedül?

Figyelt kérdés

Mindketten dolgozunk, más-más időbeosztásba, van egy közös kislányunk.

Párom általában éjszaka dolgozik, így délelőtt általában otthon van. Ilyenkor elmegy a barátaihoz, vagy bárhova csavarogni szinte minden nap. Mire mi hazaérünk a gyerkőccel munkából, bölcsiből addigra Ő már fáradt, alszik.

Közös program szinte nincs is. Ő mindig azt mondja hogy miért nem megyek én is csavarogni? Hát

1. Nekem ott a háztartás, gyerek

2. Ha végre otthon találom, akkor meg örülök hogy kicsit hármasban lehetünk és nem fogok elrohanni otthonról a barátnőmhöz, hanem inkább kihasználom a helyzetet.

3. Vele akarok kikapcsolódni néha, nem nélküle.


Mindkét nem szempontjára nagyon kíváncsi lennék!


2011. márc. 24. 09:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Már elnézést, de mi az ördögnek van bölcsiben a gyerek, ha az apjával is lehetne délelőtt?!
2011. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Én most itthon vagyok, nincs munkám. A párom ötkor ér haza. Onnantól együtt vagyunk lefekvésig. Ha néha el kell mennem akkor igen nehéz szívvel válunk el, pedig már 5 éve együtt vagyunk. Kikapcsolódni is mindig együtt megyünk. Én akkor csinálok barátnőzést, ha tudom hogy a párom elutazik. Elég rosszul hangzik a szitutok, jó lenne ezt megbeszélni, mert szerintem is egy párnak szüksége van sok együtt töltött időre ahhoz hogy boldogok legyenek.
2011. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Mi még nem élünk együtt, de minden nap találkozunk, 2 nap van amikor csak reggel, a többi nap együtt alszunk. MI mindent együtt csinálunk, külön programok nem igen vannak, kivéve mikor 2 nap mindenki otthon alszik, és a saját sorozatát nézi, vagy otthon tevékenykedik. Ő nem megy el a haverjaival nélkülem, csak nagyon nagyon ritkán, félévente egyszer kb. Én meg pláne mert nekem nincs senkim rajta kívül. Amúgy minden programot együtt csinálunk, mozi, kirándulás, vásárlás, strand, kártya, film, akármi. 24L és 25F. Ja és mindketten dolgozunk, de szerencsére majdnem egy időben. Ti hány évesek vagytok?
2011. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ja és 1,5 éves kapcsolat, előző voltam. Ti mennyi ideje vagytok együtt?
2011. márc. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

11 éve vagyunk együtt. Olyankor járunk el külön, ha nekem vagy neki régi kollegák, évfolyamtárssal találkozunk, esetleg páromnak szoktak lenni évente egy-kétszer munkahelyi vacsi, vagy buli amire nem szeretek eljárni, ezért egyedül megy. Egyébként mindenhová együtt járunk, bulik, közös baráti társaság, stb. Szeretünk együtt lenni.

Ha párod éjszaka dolgozik és délelőtt csavarog, normális, hogy aludnia is kellene valamikor és szerencsétlen dolog, hogy mindig akkorra időzíti amikor ti is hazaértek. Beszéld meg vele/ha lehet/ mondd el, hogy te nem eljárni akarsz, hanem vele együtt lenni. Az nem megoldás, hogy akkor te is eljársz, ahogy ő javasolja, akkor végképp szétszakad a kis család.

31N férjem is ennyi

2011. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nálunk ő dolgozik sokat, én nem, de így is keveselljük a közös szabadidőt. De ilyenkor, ha lehet minden percben együtt vagyunk. Annyi a külön töltött szabadidőnk, hogy anyukámékhoz néha egyedül megyek, de amúgy inkább egymással foglalkozunk.
2011. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

1. Nekem ott a háztartás, gyerek


Miért a férjednek nincst ott? Egyedül vezeted a háztartást? Szép kis férj... Ha normálisan fele-fele arányban kivenné a részét akkor neked is több időd lenne.


Egyébként kérdésedre válaszolva: akkor és oda megyek, ahova akarok, párom is szintúgy. Ő nem túl nagy társasági ember, így elég ritkán jön velem, ha barátimhoz megyek, de nem szól egy szót se érte, én se szólok ha néha elmegy munkatársaival sörözni. Úgy heti 6 estét együtt, 1et külön töltünk, de ez változó. Az se jó ha egy pár tényleg minden percét együtt töltik. Egy idő után már fojtogatóvá válik.

2011. márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mikor nem dolgozik és én nem sulizok, egész nap együtt vagyunk. 2 havonta talán előfordul, hogy elmegy egy haverjával valahova, de csak ha pont dolgom van, amúgy együtt találkozunk velük.
2011. márc. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
7 hónapos picivel vagyok otthon,apa 3-ig dolgozik,utána az egész délutánt hármasban töltjük.Néha elmegy esténként barátokkal szórakozni,miután a babát lefektettük.Nekem is jut kb.1-2 hetente egy szabad délután,és hála a nagyszülőknek néha közös esti kikapcsolódás is.
2011. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mi elég sokat vagyunk együtt. Szerencsére. Párom reggel 10-től este 11-ig dolgozik heti 4-5 napban. Nekem meg sajnos nincs munkám, tehát amikor szabadnapja van, egész nap együtt vagyunk. És telefonon is elég sokat beszélünk.
2011. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!