Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házaspárok! Mennyi időt...

Házaspárok! Mennyi időt töltötök hetente a szülőkkel/nagyszülőkkel/egyéb rokonokkal?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámat karácsonykor láttam utoljára. Kb. havonta 1 x találkozunk normál esetben, mindkét részről. Bár lehetnek ettől eltérések. A drága nagymamám velünk szemben lakik, sokat segít, így hetente előfordul, h többször is, de lehet, h csak egyszer.
2009. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

mi átlag 2hetente hétvégén egy napot a nagyiékkal töltünk. csak az én szüleim vannak, a pároméi sajnos már meghaltak.

Ekkor délelőtt megyünk, ebéd, alszik egyet a csöppség (2éves) utána ha felkelt lassan szedelőzködünk. Nyáron picit tovább maradunk, de nagy átlagban 17h körül érkezünk haza.

Én beszélek a szüleimmel telefonon mindennap, igaz mi furcsa módon nagyon példás családdal rendelkezünk! :))

Tesóimmal szintén napi telefonos kapcsolatban vagyok, de látni őket is anyuéknál szoktam.

2009. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A szülőkkel többet mint kellene :) Valahogy mintha állandóan nálunk lennének. :) Kb. napi 1-2 órát.
2009. febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok férjnél, de külön élek. Hétvégén, szombaton megyek ebédre és vasárnap is találkozom velük a templomban. Hétközben néha beugrok munka után egy-két órára és naponta felhivom őket.

A többi rokon nem érdekel. Évek óta nem találkoztam velük, csak, ha a templomban összefutunk. Megkérdezzük ki hogy van és ennyi. Nem járunk velük össze. Van olyan unokatesóm, akit több éve nem is láttam.

2009. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Az a heti 1-2 óra tényleg kissé soknak tűnik..

Azért kérdezem, mert nálunk ez örök kérdés, anyós ragaszkodik a kicsi fiához (és valamannyire hozzám is), és ez nekem már kicsit sok :S

Ja, írjátok oda légyszi, h milyen messze katok a szülőktől! Köszi!

2009. febr. 24. 15:05
 6/15 A kérdező kommentje:
"laktok" akart lenni, bocs
2009. febr. 24. 15:05
 7/15 A kérdező kommentje:
áhh.. az elején is elírtam: heti=napi akart lenni (tiszta hülye vagyok :S)
2009. febr. 24. 15:06
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi kb. 10 km-re lakunk mindkét szülőtől.

Én anyukámmal napi szinten beszélek telefonon, mivel össze-vissza dolgoznak, így általában kéthetente 2-3 napot töltünk együtt. Kb. minden harmadik randevúnál ott is alszunk.

A férjem szüleihez kicsit ritkábban járunk, ez kb. annyit tesz, hogy háromhetente 2 napot vagyunk ott.

A nagyszülőket néha ilyenkor a szülőknél találjuk, hozzájuk csak akkor megyünk, ha szülinapjuk, névnapjuk van.

Egyéb rokonok: ha nagyszülőnek szülinapi, névnapi buli van, mindenki ott van (vagy a többség).

A mi nagycsaládunk csak a nagymama ünnepeikor, karácsonykor, húsvétkor jön össze, vagy ha az egyik rokonnak jeles szülinapja van.

A férjem nagycsaládja mindent ünnepel, így velük viszonylag sűrűbben találkozunk.

2009. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Kulfoldon elek, nem tudok neked pontos valaszt adni.

De, ne engedd, hogy anyosod unalombol ottlegyen mindig nalatok, ha tegedet ez zavar. A ti hazatok, ne anyos mondja meg, hogy mit lehet es mit nem. Most az elejen szoktasd le arrol, hogy ottlegyen, mert teljesen megszokja, hogy mindig megy, es senki nem tudja levakarni majd. Hat hogyha meg babatok is lesz!!!

2009. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat!

Nem nálunk van, hanem hívogat, meg reklamál, ha pár napig nem vagyunk ott (elég közel laknak sajnos) :( Próbáljuk leszoktatni, de érzelmileg zsarol..

És ehhez jönnek még az egyéb rokonok.. áhh

2009. febr. 24. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!