Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hív fel, lehet hogy...

Miért nem hív fel, lehet hogy azt várja hogy én keressem?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok barátom 29 éves. Már 4 éve együtt vagyunk, de az utóbbi 2 évben kissé eltávolodtunk egymástól. Ő csinálja a saját dolgát, az neki az első, és általában nincs is semmi másra ideje. Nem járunk már sehova. Este is csak alszik, vagy gépezik vagy tv-zik. Én megértem őt, mert télleg nagyon sok dolga van, és nem is ismerek még egy olyan embert aki ennyi elfoglaltságot talál magának. Most egyik haverja lakását újítják fel, és mindenféle munkát elvállal ott, némi pénzért, de késő estig ott vannak, és nyáron is úgy tervezi, hogy amíg világos lesz, addig ő ott fog dolgozni. Mindezt a saját munkája után. Szóval reggel 8tól du 4ig meló, aztán fél5től a haverja lakásánál vannak este meg kb 8kor találkozunk, de 9kor meg már alszik :S Télen is ezt csinálták. Sőt egész hétvégén is. Azt mondja hogy most minden pénzt meg akar fogni, hogy majd ő is vehessen lakást. Télleg gyűjt rá, ha minden jól megy 1 év múlva vesz egy panellakást. De addig mi lesz velünk? Úgyhogy mondtam neki, valamelyik nap, telefonba, hogy csinálhatnánk már végre együtt is valamit, mondjuk hétvégén. Persze hogy nem fog ráérni. Azt mondja hogy inkább örülnöm kellene annak, hogy mennyit dolgozik, és ha megveszi a házat, akkor ott úgyis velem fog lakni. Félek hogy más is van a háttérben, hogy már nem szeret. De egyébként esténként sokszor hozzámbújik és úgy alszik el, reggel mikor elmegy és én még félig alszom ad puszit, nagyon kedves becéző neveket talált ki, és nagyon sokszor úgy szólit. Szóval ezek alapján úgy gondolom hogy csak szeret még. Sajnos akárhányszor mondtam már neki, hogy szeretném ha kettesben is lennénk... A szex is elég kevés, kb havi 4-5 alkalom. De az mindig nagyon jó és ezt folyton mondja is. Viszont mikor valamelyik nap mondtam neki hogy ez így nem jó nekem azóta nem is keresett. 2 napja. Pedig mi mindennap beszélünk telefonon, 2-3-4 alkalommal rövidebb időkre biztosan. Szerintetek mit tegyek, illetve mit várhatok tőle? miért nem keres? Nem érdeklem őt? Vagy lehet hogy megint azt várja hogy én keressem? Mert általában úgy szokott lenni a dolog, hogy ha összeveszünk utána mindig én hívom. Bár az is igaz, hogy nekem van mindig valami problémám, neki nem szokott lenni.
2011. márc. 25. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nem szeret,csak vagy neki jobb híján.

Bocsi:-)

2011. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Háááát....

Az ilyen kapcsolatokra mondják, hogy már kihűlt:(

Én is sajnálom, de ha ez 2 éve így megy, akkor semmi remény arra, hogy újra fellángoljon a dolog. Ez már csak megszokás!

2011. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

11:33-as vagyok!


Ja, és ne Te hívd! Hagyd egy kicsit az egészet. Majd most kiderül, hogy kíváncsi-e rád, hiányzol-e neki. Azért meg ne legyen lelkiismeret furdalásod, hogy elmondtad neki a problémádat. Ez így a normális, jól cselekedtél. Ha szeret és hiányzol neki akkor elgondolkodik a dolgokon és majd ő fog hívni. Ha eltűnik és nem jelentkezik, akkor gondolkodj el azon, hogy tovább lépj.

2011. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Olyan nehéz így, nagyon várom hogy felhívjon. De most már télleg nem akarok én lenni az aki felhívja a másikat. Attól félek hogy akár 5napig, 1 hétig sem fog keresni. Elég kivárós típus. Lehet azt akarja hogy gondolkozzak, és döntsem én el hogy mi a jó nekem, vele lenni, és türelmesen kivárni mindig mindent, vagy ha mehetnékem van, szórakozni, vagy barátnőzni, bulizni akkor lehet kiadja az utamat :(
2011. márc. 25. 11:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Ö is kell valamit tegyen a kapcsolatért illetve érted, hisz nem elég hogy azzal jön, hogy ö mennyit dolgozik. Te jól tetted, h mondtad neki igy nem vagy boldog, kell idö eggyüttlétre is, és ha még mindig fontos vagy neki, akkor majd Ö gondolkodik el a dolgon, és felhív. Biztos h nem könnyü kivárni, hisz te szereted öt, de most érdemes kivárni, hisz az elmond mindent a hozzád való érzéseiröl. Ha egy hét után se hív, akkor sajna már nem szeret,csak már megszokott. Akkor inkább most kell változtass a dolgokon, mint majd késöbb esetleg 2 gyerekkel az oldaladon.
2011. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tudom hogy most is egész hétvégén dolga lesz. Attól tartok hogy a sok elfoglaltság miatt sok időbe fog tellni míg felhív, hiszen nem unatkozik, mindig van dolga, lehet hogy eszébe sem jutok. EGyébként egy érdekes dolgot tapasztaltam. van egy közös e-mail címünk, és tegnap este 11kor beregisztrált egy honlapszerkesztő programba, mondta ő régebben is hogy akar majd honlapot, csak az a furcsa, hogy írtam hogyha itt van nálam akkor már este 9kor alszik, jó van amikor 10kor, néha vagyunk csak fel sokáig, de kicsit idegesít ez is hogy este órákig ült a gép előtt.. olyan jól esett volna ha ír egy sms-t.:(
2011. márc. 25. 11:53
 7/11 anonim ***** válasza:
miért teszed ki minden nap ezt a kérdést? vele kell megbeszéljed, mert te ismered, idegenek ebben sokat nem segíthetnek.
2011. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsi :(
2011. márc. 25. 11:58
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként azért, mert azt gondoltam, hogy nem mindennap ugyanazok az emberek vannak itt fennt, és szerettem volna több ember véleményét elolvasni.
2011. márc. 25. 11:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem probal torekedni arra,hogy haladjon valamire,es ezt nem csak magaert teszi,hanem kettotokert.Szerintem megerto kene legyel elnezni ezt,akarmennyire rossz is,mivel o kinlodik reggeltol estig minden nap .Szerintem ha lenne lehetosege tobbet lenne veled,de ugy nez ki nagyon elhatarozta magat es az a fo cel es minden mas masodlagos.De nyugodj meg ez csak ideiglenesen lesz igy.
2011. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!