Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Katonatársaimat hol keressem?

Katonatársaimat hol keressem?

Figyelt kérdés

Ma vettem elő a leszerelőzászlómat. Nézegettem a neveket, eszembe jutottak "szép" emlékek :D mondjuk van rajta olyan akiről azt se tudom ki az. De van egy pár olyan akivel nagyon jóba voltam de azóta se hallottam róluk semmit. Már kerestem őket de nem találtam. Kettővel sikerült megint felvenni a kapcsolatot de amúgy sehol senki. Közösségi oldalon is kerestem már őket de sokat nem találok. Hol keressem őket?

31F


2011. aug. 7. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Facebook? :) Ott sokan fent vannak..

Esetleg iwiw, myvip.. :)

2011. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is megéri ezeken rájuk keresni. Név, esetleg város, vagy születési dátum alapján. Persze ha csak neveket tudsz, akkor jól nézd végig a képeket, biztosan változtak. :)
2011. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már kerestem. de pont a legjobbakat nem találtam
2011. aug. 7. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet butaságot mondok most,de ahol tanultátok a katonáskodást,esetleg pl.suli vagy valami ilyesmi intézménynek honlapja nincsen? : ) Vagy ha megvan egy olyan ismerős onnan,akkor őt megkérdezhetnéd,hogy nem e tudja,hogy a többiek merre vannak!
2011. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha az a pár katonatárs sem tud a többiekről semmit, akiket megtaláltál, akkor sem annyira nehéz megtalálni őket, csak egy időt és pénzt kell rászánni. Ha tudod, hogy pl. Fekete Gyulának hívják és kecskeméti, akkor telefonkönyvben végig hívod az ilyen nevűeket. De lehet pénzbe sem kerül, nekünk is pl. a vezetékesen hétvégén ingyenes a beszélgetés.

Másik variáció, ha az adott városban jársz, akkor kérdezősködsz helyiektől. Szerintem legkésőbb a második kocsmában lesz valaki, aki tud segíteni.

Harmadik variáció magánnyomozó, de gondolom erre nincs pénzed.

2011. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tudakozó?:D
2011. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem fontos h magánnyomozót hívjak :D
2011. aug. 9. 22:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha esetleg ritkább beszélhetünk van, akkor csak azt írd be és a várost, ahol utoljára lakott. Ha őt nem is, de egy rokonát lehet, h megtalálod. És nekik írsz egy levelet, h Kovács Pistit keresed és a segítségét szeretnéd kérni. Kb. X éves, és itt és itt volt katona. Amennyiben ismeri, kéred, h adja meg neki az e-mail címerét

és a telefonszámodat. Ennyi.

2011. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ritkább vezetéknevük.... :) bocs, csak a telóm átírja a szavakat kénye-kedve szerint.

2011. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És ha azoktól kérdeznéd meg, akiket eddig megtaláltál, hogy nem tudják-e, hogy hol laknak a többiek? :) Hátha tudnak segíteni.

Ha pedig nem jön be, akkor nem tudsz visszamenni oda, ahol katonáskodtál, és ott kérdezősködni? :)


Sok sikert!

2011. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!