Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Keressem vagy hagyjam békén?

Figyelt kérdés

Párommal megromlott a kapcsolatunk. Sok problémám volt az utóbbi időben, új munkahely. fáradt voltam, feszült és azt éreztem nem számíthatok rá. Elismerem, hogy tulzásba vittem a nyafogást, de rossz időszakom volt és támaszra lett volna szükségem. Párom mintha besokallt volna belőlem. Azt vettem észre, hogy nem is akar már velem lenni. Azt monta állandóan csak panaszkodom és őt is csak lelombozom. Nekem ez nagyon rosszul esett. Azt is éreztem, hogy talán már nem is szeret. Rá is kérdeztem, hogy szakítani akar-e azt válaszolta nem. De valami mégsincs rendben. Most elkellett utaznia 1 hétre. Indulás elötti napon is összevesztünk én egész nap vele szerettem volna lenni, ő csak pár órát mert számára fontosabb volt hogy otthon nyugalomba pihengessen tv-t nézzen, minthogy velem legyen. Mérgembe azt mondtam neki, hogy inkább ne is jöjjön. (Persze 1 év után tudnia kellett volna, hogy mindennél jobban szerettem volna ha eljön. tudja milyen vagyok, érzékeny és szükségem van rá (főleg mostanában))

Elutazott úgy, hogy mégcsak fel se hívott. Írtam neki egy sms-t, hogy "Ezek után nekem többet ne mondja hogy szeret, ha így képes volt viselkedni." Erre csak egy jelentéktelen sms- írt. Nem is reagált arra, amit írtam.

Már azt érzem nem bírom tovább. Ha szakítani akar inkább mondja meg. Nem bírom ezt a bizonytalanságot. Semmit nem tudok a páromról, érzéseiről.

Szerintetek megint én írjak neki? Vagy szakítanom kellene? Vagy ne is keressem?

Nem tudom mit tegyek. Nagyon fáj.


2011. okt. 10. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írogass neki semmit,ilyesféle kommunikációval nem lehet lényegre jutni,kérj tőle egy találkozót,és ott kérdezd meg tőle őszintén mit érez,mit szeretne.És ott dőljön el,mi a helyzet.Addig pedig legyél türelemmel,és ne cseszegesd.
2011. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte tényleg sok lehettél neki. Tudom, hogy nehéz helyzetben az ember azt akarja, hogy csak rá figyeljenek, de az állandó nyafogás tényleg kiakaszthatta. Szerintem, keresd, de ne akaszkodj rá és ne csak rólad szóljon az egész, hanem róla is. Mond el neki, hogy túlreagáltad és sajnálod. Ha szeret akkor túl lesztek rajta.
2011. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mérgembe azt mondtam neki, hogy inkább ne is jöjjön. (Persze 1 év után tudnia kellett volna, hogy mindennél jobban szerettem volna ha eljön."

Erről meg ideje lenne leszokni.


"mert számára fontosabb volt hogy otthon nyugalomba pihengessen tv-t nézzen, minthogy velem legyen."


Nehogymár ne lehessen egyedül, és csak körülötted ugráljon... Nem csodálom, ha szeretne egyedül lenni, ha ilyen tapadós-hisztis vagy. Meg az SMSed.. bocs, én már a fentiek alapján menekülnék előled..

2011. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha megint úgy keresed meg, hogy hisztizel, meg drámázol, csak romlani fog a helyzet. Annak ellenére mondom, hogy nagyon megértelek, rosszulesik, ha a szerelmünk nem nyújt nekünk támaszt a nehéz időkben, vagy ha elutazik és előtte nem szeretne velünk lenni.

Nem voltam ott, nem tudhatom, de lehet, hogy tényleg túlzásba vitted a nyafogást és lehet, hogy a maga módján ő megpróbált segíteni, csak nem éppen a neked megfelelő módon, aztán meg már nem tudta, hogy segítsen.


Talán egy igazán őszinte, vádaskodásoktól mentes, a saját hibákat elismerő beszélgetés jót tenne nektek. Üljetek le egymással, mondd el neki, mit érzel, mit éreztél, mi esett rosszul, de ha azt várod, hogy megértő legyen veled, legyél te is megértő vele. Lehet, hogy csak a kettőtök közti kommunikációval van gond.


De persze az is lehet, hogy nem ez van, hanem tényleg kezd belőled kiszeretni.

Beszélgessetek el egymással, tisztázzátok a dolgokat nyugodtan, értelmesen.

2011. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Vele nem lehet beszélgetni!:( Soha nem mond el semmit, semmi nem lehet belőle kihúzni. Utálja a mély beszélgetéseket, kerüli a konfliktust.

Mindig csak az van hogy én őszintén elmondok mindent, nem hisztizek csak elmondom, ami bánt ő igazat ad nekem és megigéri, hogy változik. Vagy én adom a szájába a szavakat, találgatom mi baja lehet és ha eltalálom rábólint. (1éve vagyunk együtt és még mindig ilyen siralmas a vele való kommunikáció)

Még csak most ment el, addig ne is keressem amíg haza nem jön? Félek, hogy eltávolodunk egymástól. Utálom a bizonytalanságot és most nem tudom mi lesz.

Azt se tudom, hogy reagáljak sms-ére. Ő hajlamos arra, hogy megbánt és ugy csinál mintha nem történt volna semmi. És nem akarom hogy megint ez legyen.

2011. okt. 10. 22:02
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Sok olyan "férfi" van, aki annyira gyerekes, hogy úgy gondolja,ha a nő nem ír neki, akkor ő sem fog írni. Sok kapcsolat zárul le így. Aki igazán ember a talpán, az keresi a nőt, akármi is történt. Legalább azért, hogy pl "bocs drágám,nem működik,szakítsunk". Van akiben ennyi emberség sincsen.

Én a helyedben nem keresném,egy nő ne fusson a férfi után.

Ez jó szűrő sajnos egy kapcsolatban,még 1 év után is.

Majd ha már a férjem az illető,akkor akármiről is van szó keresem.Addig is van tartásom :D

Ha akar valamit,majd ő keres!


Ja és egy megjegyzés: Ha elege van a sopánkodásból, akkor legalább 1 pohár bort adhatott volna a kezedbe és azt hozzáfűzve, hogy " idd meg drágám, ne idegeskedj,minden rendbe fog lenni!"(+ölelés).

2011. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd békén. Arra a hétre legalábbis, amíg amúgy sincs itthon. Ha megérkezik, várj, hogy ő keres-e. Ha nem, az elég baljós előjel; nekem az az érzésem, hogy ebből szakítás lesz.

Ha keres, akkor ideje lesz annak, hogy nyugodtan megbeszéljétek a dolgaitokat. Kívánom, hogy minden rendbe jöjjön köztetek, de azért mérget ne vegyél rá, hogy így is fog történni.

2011. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

*Persze 1 év után tudnia kellett volna, hogy mindennél jobban szerettem volna ha eljön


TE SZAKÍTOTTÁL VELE!!!

A pasik nem látnak a sorok mögé és nem gondolatolvasók.

Te kidobtad, ő meg elment. Ennyi.

Ha meg nem gondoltad komolyan, akkor hogy várod el, hogy ő komolyan vegyen téged?

2011. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Azért mielőtt nagyon belelovalnád magadat abba, hogy neked ez a pasi az álomherceg fehér lovon, egy kicsit gondolkodj már el higgadtan.

Olvasd el tárgyilagosan, hogy mit írtál le erről a fiúról.

1. Amikor neked segítségre, támaszra lett volna szükséged, nem érdekelted.

2. Elutazott úgy egy hétre, hogy kiprovokált egy sértődést, még csak el sem köszönt tőled.

3. Azóta tojik a fejedre.

4. Amikor nem tojik a fejedre, akkor sem lehet vele megbeszélni semmit, mert utálja a "lelkizést". Nem tudsz róla szinte semmit, mert nem is mondja és nem is mutatja ki az érzéseit.

Ezek után csak annyit kérdeznék halkan, hogy mi az ami hozzáköt? És mitől lesz jobb ez a kapcsolat a későbbiekben? Pusztán attól, hogy neked gondjaid voltak a munkahelyeden, majdnem zátonyra futott.

2011. okt. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10.21 ott a pont!
2011. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!