Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtennétek valakinek egy...

Megtennétek valakinek egy életreszóló szivességet, akin szeretnétek segíteni, de a párját ki nem állhatjátok?

Figyelt kérdés
És nem akarjátok, hogy annak jó legyen, mert nem érdemel meg semmi jót az életben, mert egy szemét alak?
2011. márc. 25. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
attól függ mi az...
2011. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Én megtenném.
2011. márc. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Szivesseget nem igazan tennek masoknak,mert szerintem forditott helyzetben nem viszonoznak mindezt.Es akarmilyen nehez a masikat el kell turni,mert o is ember.Az emberek pedig hibaznak,es vannak olyanok akik szeretnenek megvaltozni,de eselyt sem kapnak ra.Szerintem gondold meg jol,hogy meger neked annyit az a masik szemely ,hogy akkora szivesseget tegyel neki.
2011. márc. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Meg.


Hiszen nem csak a párjának teszel jót, nem is ezzel kell foglalkoznod, hanem az illetővel, akinek szintén segítesz.

2011. márc. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Én igen. Igyekszem jót tenni az emberekkel, ahol csak tudok. Na meg ne büntesd őt azért, mert a párját nem bírod.
2011. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Persze attól függ tényleg, mi az. Ha semmimbe nem kerül (nem feltétlen pénzre értem), akkor meg.
2011. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én megtenném, és nem várnék érte cserébe szívességet. (mint ahogy az egyik válaszoló említette)Kicsit más szitu, de én mostanában segítettem úgy egy barátomnak, hogyha megtudná a férjem, aki ki nem állhatja ezt a barátomat, háát, oltári nagy balhé lenne.
2011. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha a párja tehet róla, hogy szivességre szorulnak, akkor lehetne esetleg megtagadni. Tényleg érdekes, miről is lehet szó. De ha ő csak mellesleg haszonélvezője a dolognak, a másiknak meg szüksége van a segítségre, és meg is érdemli, akkor emiatt megtagadni, vannak esetek, hogy ez már gazemberség.
2011. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tényleg hatalmas szivességről van szó és az egészségem múlhat rajta. Az a görény annyi fájdalmat okozott annak, akinek segíteni kellene, és még csak el sem szégyellte magát soha. Részben őt hibáztatom a probléma miatt.
2011. márc. 25. 13:04
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2011. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!