Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap összevesztünk a páromma...

Tegnap összevesztünk a párommal és megütött mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap összevesztünk párommal földhözvágtam a gyújtóját elkezdet rángatni nem hagytam magam, majd pofoncsapott a nyakamnál fogva neki nyomott az üvegajtónak, akkor a kapulyukban folytatódott ott a hajam tépte megint a nyakam fogta. Tudom hagyjam el de rettegek ha szakítok megint meg üt, még mindig fáj az arcom és a nyakam.
2011. márc. 25. 13:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd el,és ha félsz jelentsd fel,tettlegességért.
2011. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Pedig hidd el, a választ leírtad:fel is út, le is út.Főleg, hogy már félsz is tőle.
2011. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%

Istenem, mennyi hülye nő van... Hallottad már azt a szót, hogy Rendőrség????

Ha félsz, akkor meg pláne. Gondolom, ennek nyoma is van, ha ilyen durván bánt veled.

Térj már észhez, légyszives.

Bocsánat hogy így írok, de olyan felháborító, hogy ha megvernek valakit nem az az első dolga hogy rendőrségre menjen.

22/L

2011. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Pont ezért él többezer nő ilyen párkapcsolatban, mert történik egy ilyen, és nem összepakol és elhagyja, hanem még képes tanakodni meg gonolkodni. Mindenki azt fogja írni hagyd el, senki nem fog olyan tanácsot adni hogy maradj majd úgyis rendebejön. Egy férfi aki egyszer megüt egy nőt, az bizony képes erre a mutatványra többször is.


Ha szakítasz vele, attól félsz megint megüt. Ha meg nem szakítasz akkor lehet hogy állandóan verni fog, most hogy már tudja, veled ezt is megteheti mert úgysem történik semmi. Ha okos vagy, elhagyod.

2011. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
mi a kérdés?? ez nem is csak egy egyszerű pofon volt. pakolj és lépj le vagy ha ő lakik nálad pakold össze a cuccát és kitenni. hívj át valami férfi ismerőst, akár tesód, unokatesód. jöhetnek többen is.
2011. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

Hagyd el!!!!!!!!

Hány évesek vagytok esetleg vidd magaddal apukádat a szakításkor vagy a bátyád( már ha van) vagy egy barátnőd tanuk előtt úgy sem verne meg...(remélem)

2011. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Na figyelj. Biztos van olyan barátod, aki ott van, amíg szakítasz vele. Vagy ha együtt laktok, amíg összepakolsz. Ha nincs, hívd ki a rendőrséget. Ez nem gyerekjáték. Ezeket próbáld meg. Ha nem jön össze, én szívesen segítek. (Bp-i vagyok) De ne halogasd a dolgot, mindenképpen dobd ki.
2011. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:25


Tökéletesen egyet értek vele!

Ne is forduljon meg, hogy vele maradsz, mert később csak rosszabb lesz.

2011. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
nem egyszerűen megütött téged, ez nem "csak" egy pofon. Haladéktalanul hagyd el, nem is kell mondani neki semmit, csak rakd össze a cuccaidat, amig nincs itthon, és lépj le. Ha meg véletlen zaklatna azonnal jelentsd fel!
2011. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
Dobd ki a fenébe!Ott rohadjon meg a szemétje!!!
2011. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!